Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Shiba ekosisteminden BONE, büyük bir platformda işlem görmeye başladı.

  Published on:

  Shiba ekosisteminin önemli varlıklarından biri olan BONE, büyük bir ticaret platformu olan Changelly’de listelendi.

  BONE token’inin Changelly’de listelenmesi, Shiba topluluğu arasında heyecanla karşılandı. Bu gelişme, Ağustos ayında piyasaya sürülmesi planlanan katman-2 platformu Shibarium öncesinde BONE’un daha likit hale gelmesini sağlamakta ve olumlu karşılanmakta.

  BONE, Shiba topluluğunda Doggy DAO aracılığıyla oylamalara katılmak için kullanılan bir kripto varlığıdır. Ayrıca, Shibarium açıldıktan sonra platformda işlem ücretleri için kullanılacak tek kripto para olacaktır. Bu önemli potansiyele sahip kripto para, büyük borsaların dikkatini çekmekte ve Changelly de son olarak BONE’u listelemiştir.

  Shytoshi Kusama, Shiba ekosisteminin baş geliştiricilerinden biri olarak, geçtiğimiz günlerde Ağustos ayında Kanada’da düzenlenecek olan etkinlikte Shibarium lansmanının gerçekleşeceğini duyurdu, bu da topluluk için büyük bir heyecan kaynağı oluşturdu.

  BONE’un büyük bir borsada listeletilmesi haberiyle birlikte kripto para, son 24 saat içinde yaklaşık %5 oranında değer kazandı ve son bir ay içinde değerini iki katına çıkardı. Yükseliş ivmesi geçen hafta 1,5 dolara kadar devam etmiş, ardından kısmi bir geri çekilme yaşanmış ve bugün BONE, 1,29 dolardan işlem görmektedir.

  Shiba ekosisteminin ana varlığı SHIB ise son bir ayda yatay bir hareket sergilemiş ve 0,000007 dolar civarında işlem görmeye devam etmekte.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz