Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Elon Musk Twitter’da Doge Coin Kullanacak!

  Published on:

  Elon Musk’ın Twitter profilinde yaptığı değişiklikler, Dogecoin’in (DOGE) platformda kullanılması ihtimalini artırdığına dair spekülasyonlara neden oldu. Musk, Twitter’ın logosunu “X” olarak değiştirmesinin ardından kendi profilinde değişiklikler yaptı. Platformdaki bilgilerinde, Twitter’ın yeni simgesi olan “X” yanına Dogecoin’in (DOGE) simgesini ekledi.

  Bu değişiklik, uzun süredir devam eden Dogecoin’in platformda ödeme aracı olarak kullanılabileceği beklentilerini yeniden canlandırdı. Real Vision CEO’su Raoul Pal da bu fikre katılanlardan biri oldu ve Twitter’da yaptığı bir paylaşımda, Elon Musk’ın platformda kripto paralarla ödeme yapılmasını mümkün kılacağını belirtti.

  “Elon “X”i satın aldığında söylediğim iki şey vardı; Elon onu yapay zeka için satın aldı. Ayrıca amacı platforma serbest konuşma açısı ve tarafsız bir model vermekti. Ve yaratıcılar için küresel ödemelerde kripto paraları kullanacak ve tahminimce Doge kullanacak. Ayrıca kullanıcıların tüm finansal görüşmelerini bu uygulama üzerinden yapmalarına ve orada da hemen ödeme yapmalarına izin vermek için yakında diğer ödeme türlerini ve komisyonculuğu da entegre edeceğini düşünüyorum.”
  Sonuç olarak, Elon Musk’ın Twitter profilinde yaptığı değişiklikler, Dogecoin’in platformda ödeme aracı olarak kullanılması ihtimalini desteklemeye yönelik spekülasyonlara neden oldu. Ancak, kesin bir onay veya duyuru henüz yapılmadığından, bu durum hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz