Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Yeni bir memecoin olan BALD Frenzy, dün piyasaya sürüldü ve değeri %4 milyon arttı!

  Published on:

  BALD, dün gece piyasaya sürülen bir memecoin olan Coinbase’in katman 2 çözümü Base Blockchain üzerinde, şu anda neredeyse %4,000,000 oranında değer kazanmış durumda.

  BALD token şu anda yaklaşık 63 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip ve 0.063 dolarlık bir fiyatla işlem görüyor. BALD ismi, muhtemelen Coinbase’in kurucusu Brian Armstrong’a atıfta bulunularak seçilmiş.

  Dexscreener grafiğinde, yükselen BALD fiyatını gösteren olumlu bir trend görülmektedir.

  Ancak, tokenın arkasında kimin olduğu bilinmemektedir. Kripto para kullanıcıları, Memecoin’lerin riskli olduğunu ve herhangi bir içsel değere sahip olmadığını dikkate almalıdır. Özellikle henüz piyasaya sürülmemiş bir ağdaki memecoin’ler son derece risklidir ve dolandırıcılık içerebilir.

  Şu anda, Base ağının ana ağı kullanıcılara açık değildir. Base tarafından piyasaya sürülen resmi köprü sadece test ağına bağlıdır. Ancak, resmi kontrat adresine manuel olarak gönderilen fonlar Base ağında kullanılabilir.

  Dikkat edilmesi gereken önemli bir nokta, henüz resmi bir köprü olmaması nedeniyle, Base ağına gönderilen token’ların hiçbir şekilde geri alınamamasıdır. Başka bir deyişle, bu ağda kâr elde eden kullanıcılar şu anda token’larını geri alamazlar.

  Daha önceden duyurulan lansman planına göre, Base ağının resmi olarak Ağustos ayının başında başlatılması beklenmektedir.

  Unutmayın bu makale sadece haber niteliğindedir ve yatırım tavsiyesi içermez.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz