Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Web3 odaklı neobank hi, Animoca Brands’ten 30 milyon dolarlık bir yatırım aldı!

  Published on:

  Litvanya merkezli Web3 odaklı neobank hi, büyük metaverse yatırımcısı Animoca Brands’den 30 milyon dolarlık bir yatırım aldı ve iki şirket arasında oluşturulan yeni “stratejik ortaklık” kapsamında, fungible token’lar ve NFT’lerin kullanım alanını artırmaya yönelik işbirliği yapılacağı açıklandı.

  Animoca Brands, duyuruda, hi’nin kendi Web3 projeleri ekosistemine kripto para birimleri için daha fazla gerçek dünya kullanım alanı geliştirme planına destek olacağını belirtti.

  Düzgün işleyen bir ekosistemde, Animoca Brands, SAND, EDU, APE, REVV, GMEE ve diğerleri de dahil olmak üzere kendi ekosistemimizde kullanılan bazı token’lar ile direkt olarak harcama yapma ve ödüllendirme imkanı tanıyan gerçek dünya kullanım alanları sunmak için hi’nin vizyonunu destekleyecek.” şeklinde açıklama yapıldı.

  Animoca Brands’in kurucu ortağı ve icra kurulu başkanı Yat Siu da aynı düşünceleri paylaşarak hi’nin “fiat ve kripto para dünyaları arasındaki boşluğu kapatmaya kararlı olduğunu” belirtti.

  Benzer şekilde, hi’nin kurucu ortağı Sean Rach da bu yeni ortaklığın kripto para birimlerinin kitleler tarafından benimsenmesine yardımcı olacağına inandığını belirtti.

  Animoca Brands ile işbirliği yaparak, hi’nin ürünlerinin ve hizmetlerinin benimsenmesini artırabileceğiz ve blockchain teknolojisine kitleler tarafından benimsenmesine katkıda bulunacağız,” dedi.

  hi, hi Protocol (hiP) olarak adlandırılan “ölçeklenebilir, EVM uyumlu, Sybil karşıtı Ethereum için yan zincir”i işletiyor.

  Protokol, Ethereum ve BNB Chain üzerinde var olan bir yönetişim tokenı olan HI token tarafından desteklenmektedir ve piyasa değeri 10 milyon doların altında olan küçük bir token’dır.

  Şu anda HI token, Bitfinex ve MEXC gibi merkezi borsalarda ve çeşitli merkezi olmayan borsalarda işlem görüyor.

  Haberin duyurulmasının ardından tokenin fiyatı %45’ten fazla arttı, ancak daha sonra bazı kazançlarını geri verdi.

  *Bu makale haber niteliğinde olup hiç bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz