Devamı
  You have not selected any currencies to display

  OKX, Birden Fazla Altcoin Paritesini Listeden Çıkardığını Duyurdu!

  Published on:

  OKX, önde gelen bir kripto para borsası ve sağlam bir ticaret ortamını korumak ve listeleme kriterlerine uygunluğu sağlamak amacıyla 10 spot ticaret çiftini listeden çıkaracağını duyurdu.

  OKX, bu işlem çiftlerini listesinden çıkaracak: TRUE/USDT, LOON/USDT, WING/USDT, TAI/USDT, EC/USDT, RFUEL/USDT, KCASH/USDT, MCO/USDT, LDN/USDT ve APIX/USDT. Bu karar, OKX Token Listeden Çıkarma / Gizleme Kılavuzu doğrultusunda listeleme niteliklerinin ve kullanıcılardan gelen geri bildirimlerin kapsamlı bir incelemesinin sonucudur.

  Listeden çıkarılacak işlem çiftlerine yönelik işlem tamamlama süreci 10 Ağustos 2023 tarihinde sabah 11:00 ile 11:30 arasında gerçekleşecek. Kullanıcıların, bu süre zarfında açık emirlerini iptal etmeleri tavsiye ediliyor. Emirler zamanında iptal edilmezse, sistem bunları otomatik olarak iptal edecek ve iptal işlemi 1-3 iş günü sürebilir.

  Listeden çıkarılan varlıklar, kullanıcıların OKX hesaplarındaki “İşlem yapılamayan varlıklar” bölümünde bulunabilecek.

  Ayrıca, 31 Temmuz 2023 tarihinden itibaren TRUE, LOON, WING, TAI, EC, RFUEL, KCASH, MCO, LDN ve APIX gibi listeden çıkarılan tokenların para yatırma işlemleri askıya alınmıştır. Kullanıcılar bu değişiklikler ışığında varlıklarını yönetmelidir.

  Ayrıca, listeden çıkarılan tokenlerin geri çekilme işlemleri de 10 Ekim 2023 tarihinden itibaren saat 11:00’den itibaren askıya alınacak. Kullanıcılara, bu askıya alma tarihinden önce varlıkları için gerekli düzenlemeleri yapmaları tavsiye edilmektedir.

  *Bu makale haber niteliğinde olup hiç bir yatırım tavsiyesi içermemektedir.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz