Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Tether’dan Yeni Madencilik Yazılımı.

  Published on:

  Tether, yeni madencilik yazılımını tanıttı, madencilik verimliliği ve kapasitesi arttırıldı.

  Bu yenilikçi madencilik yazılımı, JavaScript kitaplıklarını kullanarak komutların ve sinyallerin Bitcoin’e daha kolay iletilmesini sağlamayı amaçlıyor. Böylece madencilik kapasitesinin daha verimli bir şekilde yönetilmesine olanak tanıyor.

  Paolo Ardoino, Bitfinex ve Tether’in baş teknoloji sorumlusu, bu madencilik yazılımının belirli bölümlerini gelecekte açık kaynak platformlarda kullanıma sunma planlarının olduğunu Twitter üzerinden paylaştı. Tether’in BTC madenciliği yazılımı, madencilik kapasitesinin daha verimli yönetilmesi sayesinde daha etkili operasyonlara yol açmayı hedefliyor ve sektörde önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

  Ardoino ayrıca, madencilik çiftlikleri için bir orkestrasyon aracı olan Moria’ya temel katkıda bulunduğunu ve bu yeni yazılımın Holepunch teknolojisi kullanılarak oluşturulduğunu belirtti. Moria, BTC madencilik ekosistemindeki bileşenler arasındaki iletişimi mümkün kılarak modern, güvenli, saldırılara dayanıklı ve uygun maliyetli araçlarla etkileşimi sağlayan bir araçtır.

  Tether, yasal zorluklar ve düzenleyici eylemlerle karşılaşmasına rağmen, kripto para madenciliği sektöründe faaliyetlerine devam ediyor. Şirket, aylık kârının bir bölümünü BTC satın almaya ayırmayı planlıyor ve yerel bir firma ile iş birliği yaparak Uruguay’da enerji üretimi ve sürdürülebilir BTC madenciliğine yatırım yapacağını açıkladı. Uruguay, yenilenebilir enerji sektöründeki sağlam altyapısıyla bilinen bir ülke olarak öne çıkıyor.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz