Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Huobi, PayPal’ın Stable Coin’i Olan PYUSD’nin Listelenmesini Duyuran İlk Borsa Olacak!

  Published on:

  Bu stratejik adım, Huobi’nin PYUSD stable coin’ini benimseyen ilk borsa olması anlamına gelirken, borsa devi ayrıca PYUSD/USDT işlem çifti için sıfır işlem ücreti politikası benimsediğini duyurdu ve bu ücret yapısını sürekli olarak sürdüreceğini taahhüt etti.

  PayPal’ın geliştirdiği PYUSD, ABD doları cinsinden sorunsuz transferler ve ödemeler için güvenli ve pratik bir stable coindir. Saygın bir kuruluş olan Paxos Trust Company tarafından ortaya çıkarılan bu stable coinin, şu anda dolaşımda olan 26.9 milyon PYUSD tokeni bulunmaktadır.

  Huobi’nin blockchain endüstrisinde işbirliğine dayalı büyümeyi teşvik etmeye olan taahhüdü, bu çığır açan ortaklığı ortaya atmıştır. Borsa, PYUSD/USDT işlem çiftini en uygun piyasa dolaşımı ve likidite koşulları sağlandığında başlatacak. Bu adım, market gözlemcileri tarafından büyük bir merakla bekleniyor.

  Paralel bir gelişmede, güvenlik öne çıkmaktadır. GitHub, PYUSD’nin temel teknoloji sağlayıcısı Paxos aracılığıyla sıkı güvenlik protokolleri uyguladığını ortaya koymaktadır. Bu, önemli güvenlik tehditleriyle karşılaşıldığında, PYUSD’nin hem yetkilendirme hem de transfer işlevlerinin hızla askıya alınabileceği anlamına gelir ve bu da kullanıcı varlıklarının güvenliğini sağlar.

  PYUSD’nin lansmanı sırasında şirket, bir çok zorluklarla karşılaştı. Raporlar, fırsatçı aktörlerin, başlangıç ​​duyurusunun ardından “PYUSD” etiketi altında sahte token’ları çeşitli merkezsiz ağlarda dolaşıma sokmaya çalıştığını göstermekte. Dikkatli bir şekilde gözlem yapan DEX Screener, ilk duyurunun ardından “PYUSD” adı altında sahte token olarak dolaşıma giren 60’tan fazla token çiftini tespit etmiştir.

  UYARI: Bu web sitesindeki bilgiler genel piyasa yorumları olarak sunulmuş olup yatırım tavsiyesi teşkil etmez. Yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederiz.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz