Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Amazon Prime’dan Oyuncular için Ücretsiz Oyun İçi NFT’ler.

  Published on:

  Amazon, 170 milyon ana abonesine Mojo Melee ve Blankos Block Party (BBP) gibi popüler blockchain tabanlı oyunlardan özel oyun içi takas edilemez jetonlar (NFT’ler) sunma imkanı sunuyor.

  9 Ağustos tarihi itibarıyla Amazon Prime üyeleri, oyun portalı aracılığıyla BBP ve Mojo Melee gibi belirli oyunlarda farklı avantajlar veya karakterler sunan geniş bir NFT koleksiyonuna erişebilirler.

  Blankos Block Party, Mythical Games ve Third Kind Games işbirliğiyle geliştirilen bir oyundur. Çok oyunculu bir ortamda özelleştirilebilir avatarlarla karakterize edilmiş ve özgün siyah vinil sanat tarzıyla dikkat çeken çekici bir dünya sunmaktadır.

  Bu oyun içi NFT’ler, oyun içi ekonomiyi şekillendirerek kazanılabilir ve karlı bir şekilde takas edilebilir.

  Özellikle BBP, Epic Games Store platformunda piyasaya sürülen öncü bir web3 oyunu olarak öne çıkmaktadır.

  Amazon Prime Kullanıcıları Bir NFT Dizisine Erişebilir

  Mevcut NFT serisi içerisinde, Amazon Prime aboneleri, BBP’den Twilight Strix Blanko NFT’ye erişim şansına sahip olabilirler.

  Bu özel NFT, kötü niyetli güçlere karşı yeni ayın enerjisini kullanma yeteneği ile doludur. Diğer bir seçenek ise, karanlığı ustalıkla yarıp geçmek için tasarlanmış efsanevi bir başlık olan Midnight Crest Kask NFT’sidir.

  Taktiksel bir oyun olan Mojo Melee’nin oyuncuları, deste kurma stratejilerinden ilham alarak Gwyn Rockhopper Şampiyonu ve Cevher Paketi NFT’sini elde edebilirler.

  Bu özel NFT, Gwyn Rockhopper’ın kaprisli büyüsü ve kurnaz taktikleriyle tanınan esrarengiz kişiliğini yansıtmaktadır.

  Amazon Prime Gaming ve Mystic Moose işbirliği, Ağustos ayının başlarında Mojo Melee’yi başlatmış ve abonelere Spellstones ve para paketleri gibi aylık oyun içi öğeler için sürekli bir akış sağlama sözü vermiştir.

  Ayrıca katılımcılar, özel olarak aranan dijital koleksiyonlara ait yeni şampiyonlar ve görünümler elde edebilirler.

  Polygon blok zincirinde üretilen bu dijital koleksiyon öğeleri, uygun pazar yerlerinde parasal değer karşılığında da takas edilebilirler.

  Amazon’un NFT Marketplace Başlatacağı Spekülasyonları

  Amazon’un Ana Aboneler için NFT teklifinin bu açıklaması, şirketin teknolojiye yönelik stratejik ilgisini vurguluyor.

  Mart ayındaki önceki spekülasyonlar, Amazon’un varlık tabanlı NFT’leri entegre etme niyetini gösteriyordu. Henüz resmi bir onay olmasa da NFT pazarına yönelik spekülasyonlar da ortaya çıktı.

  Son zamanlarda Amazon, Amazon Web Hizmetleri (AWS) tarafından sunulan “Erişim” ve “Sorgu” adlı yeni araçlarla merkezi olmayan uygulamaları hızlı bir şekilde dağıtma imkanı tanıyarak blockchain ekosistemine daha fazla angaje oldu. Bu eklemeler, Amazon Yönetilen Blockchain (AMB) hizmetine sorunsuzca entegre edilerek şirketin blockchain tabanlı inovasyon desteğini genişletiyor.

  Amazon’un oyun içi NFT’leri Amazon Prime abonelerine sunma kararı, blok zincir tabanlı oyun alanını güçlendiriyor ve NFT’lerin potansiyeline ve sanal dünyalardaki etkileyici uygulamalarına verilen önemi gösteriyor.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz