Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Dubai Merkezli Illuminati Capital, Web3 ve Oyun Yatırımları İçin 50 Milyon Dolar Topladı.

  Published on:

  Dubai merkezli yeni bir kripto girişim fonu olan Illuminati Capital, erken aşama blockchain ve Web3 oyun girişimlerine yatırım yapmayı hedefleyen bir fon için 50 milyon dolar topladı.

  VentureBeat’in raporuna göre, bu yeni risk sermayesi fonunun amacı, kurucuların blockchain ve yatırım alanındaki deneyimlerini gelişen Web3 yatırım sahnesine taşımaktır.

  Illuminati Capital, sosyal medya platformu X üzerinden yaptığı bir gönderide, şirketlere ortak olmayı ve projelerini ölçeklendirmelerine yardımcı olmak için pratik destek sağlamayı tercih ettiğini belirterek yatırım yaklaşımını açıkladı.

  “Layer-1, altyapı, yapay zeka, DeFi, oyun ve Metaverse projelerine odaklanıyoruz. Hepsi Web3’ün geleceğini inşa etmek için çalışıyor,” şeklinde açıklama yaptı VC firması.


  “Web3 girişim yatırımlarında dikkate değer bir büyüme eğilimi gözlemliyoruz.” Illuminati Capital’in ortaklarından Vickaash Agrawal, yaptığı açıklamada, “Portföyümde 120’den fazla başarılı blok zinciri yatırımı kaydıyla, veri, altyapı, düzenleme ve madencilik alanındaki uzmanlığımı bu girişime taşıyacağım” dedi.

  Bu sırada, firmanın diğer bir ortağı ve kripto pazarlama ajansı LKI Consulting’in CEO’su Laura K. Inamedinova, şirketlerinin yatırım yaptığı şirketlerle uzun vadeli ortaklıklar kurmaya odaklandığını belirtti.

  “Güvenilir ağımız ve endüstri bilgi birikimimizden faydalanarak, uzun vadeli başarı için sağlam bir temel oluşturmayı taahhüt ediyoruz” şeklinde konuştu.

  Web3 oyunları olarak da bilinen GameFi, Axie Infinity (AXS) ve The Sandbox (SAND) gibi son derece popüler projelerle önceki kripto boğa piyasası döneminde önemli yatırımlar çekti ve kripto dünyasında büyümeye devam eden bir iş olarak öne çıkıyor.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz