Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Binance, Japonya’daki Borsasında Sunacağı Kripto Para Çeşitliliğini Artırmaya Hazırlanıyor!

  Published on:

  Bu ayın başlarında, Binance Japonya’nın tekrar Japon pazarına girişi büyük ilgi çekti. Borsanın Japonya birimi, önümüzdeki aylarda platformunda en az 100 yeni token sunma planını açıkladı. Halihazırda şirketin mevcut olarak sunduğu 34 token seçeneği, bu yeni planla üç katına çıkacak.

  Binance şu anda Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin, Cardano gibi kripto varlıklarını sunuyor. Aynı zamanda DeFi ve Web3 tabanlı blockchain oyunlarıyla ilişkilendirilen çeşitli tokenları da bünyesinde bulunduruyor. Örneğin Solana, ASTR, Avalanche, Jasmy ve Axie gibi tokenlar kullanıcıların tercihleri arasında yer alıyor. Ayrıca memecoin kategorisine giren Dogecoin ve Shiba Inu gibi tokenlar da sunulanlar arasında yer alıyor.

  Buna ek olarak, Binance Japan’dan bir sözcü, yerel kripto borsalarıyla işbirliği yaparak yerel piyasa likiditesini artırmayı amaçlayan bir strateji izlediklerini belirtti.

  Şu an itibarıyla Binance Japan, spot alım satım ve kripto kredi ürünleri gibi hizmetler sunuyor. Kaldıraçlı alım satım şu an için sunulmamakta, ancak şirket gelecekte gerekli lisansları aldığında küresel sürümle uyumlu bir şekilde vadeli işlem alım satımı da sunmayı planlıyor. Ancak bu durum, gerekli lisansların alınmasının ardından gerçekleşecektir.

  EOS tokeni, Japonya’nın kripto para düzenleyici kurumu tarafından onaylandı. Japonya Sanal ve Kripto Varlık Borsası Derneği (JVCEA) tarafından denetlenen bu onay sayesinde EOS, düzenlenmiş borsalarda Japon yenine karşı işlem görebilecek.

  EOS Network Foundation CEO’su Yves La Rose, bu düzenleyici onayın, EOS’un Japon pazarında yeni fırsatlar doğurduğunu ve özellikle oyun endüstrisi içinde güçlü blockchain çözümleri arayan işletmeler ve geliştiricilerle bağları güçlendirdiğini vurguladı.

  EOS tokeni, genel piyasa koşullarından destek alarak değer kazandı. Bu yazı yazılırken, EOS’un değeri %7.61 artışla 0.6254 dolara yükseldi. EOS, 0.5796 dolarlık bir düşüşten 0.638 dolarlık bir yüksek seviyeye ulaştı.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz