Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Hong Kong Merkezli HashKey, Altcoinlere Yoğunlaşmayı Tercih Ediyor.

  Published on:

  Hong Kong merkezli kripto finansal hizmetler firması HashKey Group’un yatırım bölümü olan HashKey Capital, Cuma günü altcoinlere odaklanan bir ikincil piyasa kripto fonu başlattı. Şirket, potansiyel müşteriler arasında yüksek net değerli yatırımcılar ve Asya aile ofislerini hedefliyor. Fon, HashKey’in portföy yöneticisi Jupiter Zheng Jialiang tarafından yönetilecek ve 12 ay içinde 100 milyon dolar toplamayı amaçlıyor. HashKey Capital, 1 milyar doların üzerinde varlığı yöneten bir firma konumunda ve Ocak ayında 500 milyon dolarlık üçüncü girişim fonunu kapattı.

  Zheng Jialiang, yeni fonun varlıklarının yarısından azının Bitcoin ve Ethereum gibi büyük kripto paralara yatırılacağını ve geri kalan kısmının altcoinlere ve nakde çeşitlendirileceğini belirtti. HashKey’nin girişim portföyünde Aztec, Blockdaemon, dYdX, Animoca Brands ve Polkadot gibi şirketler bulunuyor.

  HashKey Exchange, Hong Kong’daki yeni lisans rejimi kapsamında lisans alan ilk kripto işletmesi olarak öne çıktı ve bu ayın başlarında kripto alım satım platformlarının perakende hizmetler sunmasına izin verdi. Pazartesi günü itibariyle HashKey, perakende müşterilere kripto alım satım hizmetleri sunmaya başladı.

  HashKey’in baş operasyon direktörü Livio Weng, COINOTAG ile yaptığı röportajda borsanın perakende hizmetleri için büyük umutlar taşıdığını ve kullanıcı tabanını büyütmeyi hedeflediklerini belirtti. Weng, “Bu yılın sonuna kadar kayıtlı kullanıcı sayımızı 500.000 ile 1 milyon arasına çıkarmayı umuyoruz. Ayrıca gelecek yıl boğa piyasası bekliyoruz, bu nedenle 2025 yılına kadar 10 milyon kullanıcıyı hedefliyoruz.” şeklinde konuştu.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz