Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Shiba Inu (SHIB), Bu Hafta %1.173 Büyük Yatırımcı Akışı Kaydediyor!

  Published on:

  Shiba Inu, haftanın başında Layer 2 Shibarium blockchain’in başarılı bir şekilde yeniden başlatılması nedeniyle bugüne kadar epik bir hafta yaşıyor gibi görünüyor.

  Haftanın başında Shiba Inu liderlerinden Shytoshi Kusama, Shibarium’un canlı ve iyi çalıştığını duyurdu. Kusama ayrıca Shibarium-ETH köprüsünün çalıştığını doğruladı.

  Her zamanki gibi, yeni gelişmeler piyasada ortaya çıktığında balinalar veya büyük yatırımcılar fonlarını taşıdılar ve bu beklenen şekilde tepki çekti.

  IntoTheBlock verilerine göre, Shibarium’un yeniden başlatılmasından sonraki günlerde Shiba Inu’ya giren fonlar %1.173’lük büyük bir artış gösterdi. IntoTheBlock’un Büyük Yatırımcı Akışı metriği, balinalara veya büyük yatırımcılara ait adreslere akan fonları izliyor.

  Shiba Inu, 31 Ağustos’ta neredeyse 4,35 trilyon SHIB’in balina cüzdanlarına aktığı büyük akışları gördü. Bu, büyük yatırımcı akışlarındaki büyük artışa katkı sağladı.

  31 Ağustos’ta olağandışı bir hareketle, bilinmeyen bir SHIB balinası neredeyse 38 milyon dolar değerinde token taşıdı. Kripto veri izleyicisi Whale Alert, bunu bilinmeyen cüzdanlar arasında 4.642.530.677.374 SHIB değerinde 38.057.145 dolar olarak raporladı.

  Shibarium 1 Milyon Cüzdana Ulaşıyor

  1 milyondan fazla cüzdanla Shiba Inu’nun Layer 2 blockchain’i olan Shibarium, dikkate değer bir milestone’a* ulaştı.

  Shiba Inu ekibinin bir üyesi olan Shibarium1, bu gerçeği dikkate çekiyor ve ayrıca blockchain gezgini Shibariumscan’in yeni bir görünüme kavuştuğunu açıklıyor.

  Shibarium ağı, blockchain gezgini Shibariumscan.io’nun en son verilerine göre şaşırtıcı bir büyüme yaşıyor ve şu anda etkileşimde bulunan 1.005.459 cüzdan bulunuyor.

  Buna ek olarak, Shibarium işlemlerinde önemli bir artış yaşandı. Toplamda, ağ 765.912 işlemi ve 418.693 bloğu işlemiş durumda.

  *genellikle önemli bir hedefin veya kilometre taşının başarılı bir şekilde tamamlanmasını ifade eden bir terimdir. Bu kelime, özellikle projeler, girişimler ve iş süreçleri gibi uzun vadeli veya karmaşık çalışmaların ilerlemesini izlerken kullanılır.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz