Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Binance Kripto Borsası Üst Düzey Yöneticisi İstifasını Sundu!

  Published on:

  Kripto borsası Binance, düzenleyici zorluklarla başa çıkmakta yaşadığı sorunlar sırasında bir üst düzey yöneticisini daha kaybetti.

  Binance sözcüsü, “Mayur’un ürün liderliği pozisyonundan ayrıldığını doğrulayabiliriz,” dedi. “Mayur, Binance’in en hızlı büyüme dönemlerinden bazılarında bize rehberlik ettiği için minnettarız ve ona en iyi dileklerimizi iletiyoruz,” dedi.

  Kamat, ayrılışını kişisel nedenlerle gerçekleştirdiğini ve geçiş sürecinin tamamlandığını doğrulayarak şunları söyledi: “Benim için, istifa edip ürün liderliğini Binance’in yeni nesil liderlerine devretme zamanı geldi. Sorunsuz bir geçiş sağlamak için ürün liderleriyle yakın bir şekilde çalıştım. Ayrıca, 20 yıl boyunca kesintisiz bir şekilde ürün geliştirme alanında çalıştıktan sonra kişisel olarak bir mola verme zamanı geldi.”

  Kamat ayrıca şunları ekledi: “Binance’te çalışmak ve kullanıcı tabanının büyüdüğünü görmek hayatımın bir deneyimiydi. CZ ve tüm liderlik ekibine bu harika fırsat için teşekkür ederim. Binance’i desteklemeye devam edeceğim.”

  Kamat, Google, Microsoft ve Agoda gibi büyük şirketlerde çalıştıktan sonra Nisan 2022’de Binance’e katılmıştı. LinkedIn profilinden görüldüğü üzere, Kamat, Binance’in çeşitli ürün lansmanlarıyla 18 ay içinde kullanıcı sayısını 80 milyondan 150 milyonun üzerine çıkarmada katkı sağlamıştı.

  Kamat, son dönemde Binance’den ayrılan birkaç üst düzey yönetici arasında yer alıyor. Geçtiğimiz hafta, Binance’in Asya-Pasifik başkanı Leon Foong da kripto borsasından ayrılmıştı.

  Binance’in yakın zamanda ayrılan diğer yöneticileri arasında baş strateji sorumlusu Patrick Hillman, genel danışman Hon Ng ve baş işletme sorumlusu Yibo Ling bulunuyor.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz