Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Paal AI, Kripto İşlemcilerine Yardımcı Olacak Yapay Zeka Araçlarını Tanıttı.

  Published on:

  Paal AI, kripto odaklı bir yapay zeka platformu, son zamanlarda MyPaal, AutoPaal ve AutoPaal X adlı üç yapay zeka aracını tanıttı. Bu araçlar, kullanıcıların kripto dünyasında kolayca kararlar almalarına yardımcı olmak amacıyla tasarlanmıştır. Paal, yapay zeka ve makine öğrenme teknolojisini kullanarak kullanıcılara özelleştirilmiş yapay zeka oluşturma, Telegram ve Discord gibi çeşitli platformlarda kullanma imkanı sunar.

  MyPaal hakkında daha fazla bilgi vermek gerekirse, Paal AI, bu kripto odaklı yapay zekanın topluluk sorularını yanıtladığını, sohbetleri özetlediğini ve duygu durumunu analiz ettiğini belirtiyor. Bu kripto odaklı yapay zeka, Word, PDF, web siteleri ve YouTube bağlantıları gibi farklı türde içeriği desteklemektedir. Güvenlik konusunda Paal, Google Cloud tarafından onaylanmış FIPS 140-2 şifreleme modülünü kullanmaktadır.

  Öte yandan, hala beta aşamasında olan AutoPaal, kripto içgörüler sunmak için araştırma ve analiz yapmaktadır. Paal, AutoPaal’ın MyPaal’ın geliştirilmiş sürümü olduğunu ve kripto dünyasının daha derinlerine ineceğini vurgulamaktadır.

  AutoPaal’ın sıkı test ve doğrulama protokolü, doğrulanmış kaynaklardan gelen verileri sağlamaktadır. AutoPaal’ın diğer bazı özellikleri ise önceden tanımlanmış komutlar ve piyasa trendlerini izleyen bildirimler sunan yapılandırılabilir izleme ajanları içermektedir.

  Son olarak, bu listedeki üçüncü yapay zeka aracı AutoPaal X’dir ve Paal tarafından ‘The Ultimate AI Trading Dynamo’ olarak adlandırılmaktadır. AutoPaal X, kullanıcıların kripto sektöründeki farklı tokenları izlemelerine yardımcı olan bir token tarayıcısını içermektedir.

  Kullanıcılar, otomatik token tarama işlemi olan ‘auto sniping’ için özel parametreler belirleyebilirler. AutoPaal X ayrıca kripto tüccarları için likidite sağlama, ödünç alma, ödünç verme ve getiri çiftçiliği gibi özellikler sunmaktadır.

  Paal AI’nın bu son hamlesinin nedenine dair şirket temsilcisi şunları söyledi:

  “Paal’ın yapay zekası ile kripto savaş alanına girmek, neredeyse sizi nüfuz edilmez bir zırh giyiyormuş gibi hissettiriyor. Piyasanın esrarengiz nabzını çözerek zorlu sorunları sezgisel eylemlere dönüştürüyor.”

  İlgili haberlerde, Paal’ın Ator ile olan işbirliğini duyurduğunu ve yapay zeka bot topluluğu etkileşimi ile ağ güvenliğini devrimleştirmeyi amaçladığını belirtti. İşbirliği, kullanıcılara Paal’dan etkileşimli yapay zeka ve Ator ile geliştirilmiş veri güvenliği sunacak. İddialara göre, bu ortaklık eğitim ile kazanç arasında bir bağlantı kurmayı hedeflemektedir.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz