Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Shiba Inu (SHIB) Yeni Bir Rekor Kırdı, İşte Detaylar.

  Published on:

  Kripto para birimi olan Shiba Inu, yeni bir rekora imza attı. Shiba Inu, Shibarium benimsemesiyle birlikte toplam adreslerinde istikrarlı bir büyüme görüyor. IntoTheBlock verilerine göre Shiba Inu’nun toplam adres sayısı şimdi 3.57 milyona ulaştı.

  Yeni adresler Shiba Inu ekosistemine katılıyor; önceki gün yeni adreslerde 1,670 artış yaşandı. Bu, yeni kullanıcıların Shiba Inu ekosistemine yeni Shibarium blok zinciri inovasyonuyla tanıtılmasından kaynaklanıyor.

  Shibarium gaz tokenı BONE da IntoTheBlock verilerine göre yeni bir zirveye ulaşarak toplam adreslerde artış yaşadı ve şu anda 192,290 adede ulaştı.

  Shibarium, Shiba Inu Layer 2 blok zinciri, lansmanından bu yana inanılmaz bir benimsemeye sahip oldu ve toplam işlem ve cüzdan adreslerinde bir milyonu aştı.

  Blok zinciri araştırma aracı Shibariumscan’in en son istatistiklerine göre, Shibarium 1,118,026 cüzdan adresine ve 1,173,231 toplam işleme ulaştı. Önceki 24 saat içinde Layer 2 blok zincirinde 109,400’den fazla işlem gerçekleştirildi.

  Shibarium, kuşkusuz Shiba Inu ekosistemine yeni kullanıcılar çekti, çünkü şu anda üzerinde 100’den fazla token barındırıyor. Bunlardan biri, Shiba Inu geliştiricisi Kaal Dhairya tarafından haftanın başında tanıtılan Wrapped Bone (WBONE) adında bir Shibarium tabanlı bir token.

  WBONE, BONE’u Shibarium ağındaki akıllı sözleşmeler ve merkezi olmayan uygulamalar (dApps) ile uyumlu bir standart formatta temsil eden bir Shibarium tabanlı bir token.

  Ayrıca, diğer birçok tokeni Shibarium’a köprü kurmaya yardımcı olacak üçüncü taraf köprülerle işbirliği yapılıyor. Shiba Inu lideri Shytoshi Kusama, Bone sözleşmesini iptal etme ve yakma portalını kurma gibi yeni odak noktaları oluşturduğunu ve ayrıca bir Shibarium wiki’nin yolda olduğunu ima etti.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz