Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Polygon (MATIC), Güney Kore’nin En Büyük Finansal Grubu Olan Mirae Asset Securities İle Yeni Bir İş Birliğine Gidiyor.

  Published on:

  Bu yeni iş birliği kapsamında, Polygon (MATIC) uzmanları, Mirae Asset Security Token Çalışma Grubu’na blockchain tabanlı güvenlik eşdeğerlerinin ihraç edilmesi konusunda danışmanlık desteği sağlayacaklar.

  Mirae Asset Securities, Güney Kore’den 500 milyar dolarlık varlığa sahip bir finansal grup olarak, Ethereum’un (ETH) ölçeklendirme ağı Polygon (MATIC) geliştirme birimi olan Polygon Labs ile anlaşma imzaladı. Mirae, ayrıca SK Telecom’un güvenlik token konsorsiyumu olan Next Finance Initiative (NFI) ile işbirliği yapıyor.

  İki ekip, ayrıca tokenize edilmiş güvenliklerin pratik entegrasyonu üzerine ortak araştırmalar yapacaklar. Bu, Güney Kore’nin iç ve dış finansal altyapıları arasında etkileşimliliği sağlama açısından büyük öneme sahip olacak.

  Daha önce bildirildiği gibi, Polygon (MATIC) yakın zamanda Güney Kore’nin en büyük telekomünikasyon operatörü olan SK Telecom ile uzun vadeli bir ortaklık anlaşması imzaladı.

  Teknik ve pazarlama işbirliği yanı sıra, Polygon Labs, SK Telecom’un ortakları olan yeni nesil Koreli start-up’lara yatırım yapacak.

  Polygon (MATIC) tarafından sunulan araçlar sayesinde varlık yöneticileri, hisse senetleri, eşdeğerler, tahviller, bonolar ve diğer klasik finansal enstrümanların tokenize edilmiş versiyonlarını oluşturabilirler.

  Polygon, şirketler için tokenizasyon konusundaki liderliğini daha da ilerletiyor. Şubat 2023’te Polygon (MATIC), 830 milyar dolarlık bir yatırım devi olan Hamilton Lane için böyle bir programı zaten başlatmıştı. Hamilton Lane, Securitize’in besleyici fonu aracılığıyla geniş bir yatırımcı grubuna Equity Opportunities Fund V’nin bir bölümünü açtı.

  Polygon (MATIC)’in desteğiyle tokenize edilen fon, tüm yatırımcılar için giriş engellerini 5 milyon dolardan 20,000 dolara kadar olan faktörle büyük ölçüde azalttı.

  Bir yıl önce Polygon (MATIC), dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Reddit için NFT girişimini açıklayarak tüm dikkatleri üzerine çekti.

  Bu ortaklıkla birlikte, Polygon’ın (MATIC) NFT ticaret hacmi 24 saat içinde %1,100’den fazla arttı.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz