Devamı
  You have not selected any currencies to display

  OKX Crypto Exchange ve Circle İş Ortağı, Ücretsiz USDC İşlemlerini Başlatacak.

  Published on:

  7 Eylül’de, küresel web3 teknolojisi lideri OKX ve fintech firması Circle Internet Financial, OKX Cüzdanı ve OKX DEX toplayıcısındaki USDC özelliklerini tanıttılar.

  Bu işbirliği, gazsız USDC işlemlerini kolaylaştırmayı, ağ ücretlerini ortadan kaldırmayı ve birden fazla blok zinciri arasında USDC takaslarını mümkün kılmayı amaçlıyor.

  OKX DEX toplayıcının Circle’ın Zincirler Arası Transfer Protokolü (CCTP) ile entegrasyonu artık Ethereum, OKTC, BNB Chain, Polygon, Optimism, Arbitrum One ve Avalanche C gibi 7 farklı blockchain ağı üzerinde kesintisiz, masrafsız işlemlere olanak sağlıyor.

  Bu gelişme, USDC’nin farklı blockchain ekosistemleri arasında doğal olarak hareket etmesini sağlayan, kullanıcı dostu, izin gerektirmeyen zincir içi hizmetlerde önemli bir ilerlemeyi temsil ediyor.

  “USDC Sıfır Ağ Ücreti Kampanyası” 7 Eylül – 5 Ekim 2023 tarihleri ​​arasında devam edecek ve OKX Cüzdan kullanıcılarına, cüzdanın Akıllı Hesap özelliğini kullanarak USDC gönderme, alma ve takas etme olanağı sunacak, bu işlemler için herhangi bir ağ ücreti ödemesine gerek olmayacak.

  2 Ağustos 2023’te başlatılan Akıllı Hesap, çeşitli blok zincirlerindeki USDC işlemlerini kolaylaştırmak için hesap soyutlama teknolojisini kullanıyor.

  Katılımcılar hızlı değiştirme özelliğini kullanarak, her cihaz başına günde en fazla beş ücretsiz işlem gerçekleştirebilirler. Toplam ödül ve ücretsiz işlem sayısı her gün saat 16:00 UTC’de sıfırlanır.

  Bu kampanyadan yararlanmak için katılımcıların cüzdanlarında en az 10 USDC bulundurmaları gerekmektedir; resmi olmayan varlıklar, toplam varlıklara dahil edilmeyecektir.

  Her işlem, maksimum 5 USDC tutarında bir ağ ücreti feragat hakkına sahiptir. Ağ ücreti bu sınırı aştığında, işlem ücretsiz olmayabilir.

  Feragat edilen ücretlerin günlük limitine ulaşılması durumunda, bedelsiz işlemler geçici olarak durdurulabilir. Bu duraklatma, cüzdanın ertesi gün ücretsiz işlem yapma yeteneğini etkilemeyecektir.

  OKX Web3 Erişilebilirliğine Öncelik Veriyor ve Genişleme İçin Hindistan’ın Teknoloji Meraklısı Pazarını Hedefliyor

  Bir röportajda OKX’in Baş İnovasyon Sorumlusu Jason Lau, OKX’in Web3 alanında kullanılabilirliği ve erişilebilirliği artırma konusundaki kararlılığını vurguladı ve şunları söyledi:

  “OKX, Web3 alanındaki kullanıcılar için kullanılabilirliği ve erişilebilirliği geliştirmeye kendini adamıştır.”

  OKX, lider bir kripto para borsası olarak, Web3 tekliflerini genişletmeyi amaçlayan bir dizi girişimde aktif olarak yer almaktadır. Ayrıca borsa, Hong Kong’da lisansını güvence altına alma ve Hindistan’a genişleme sürecinde bulunma gibi adımlar atmaktadır. Son zamanlarda platformunda bulunan yardımcı programların çeşitliliğini artırmak amacıyla çeşitli Web3 projeleriyle de ortaklıklar kurmuştur.

  “USDC Sıfır Ağ Ücreti Kampanyası”nın başlatılması, USDC gibi stabilcoinlerin finansal ekosistemdeki artan önemini vurgulamaktadır ve stabilcoinlerin geleneksel finansal işlemlerdeki potansiyelini göstermektedir.

  Ayrıca, OKX Global Pazarlama Direktörü Haider Rafique, şirketin Hindistan’ın teknoloji meraklısı pazarını hedefleme vizyonunu paylaştı. OKX, şu anda merkezi finans ürünleri sunmuyor olsa da, yakın gelecekte genel Web3 ürünlerini Hindistan’daki kullanıcılara sunmayı planlamaktadır. Bu, Hindistan’ın Web3 teknolojilerini benimsemesine ve genç teknoloji meraklılarına ulaşmasına yönelik stratejik bir adımdır.

  Rafique, Hindistan’daki gençlerin teknolojiye olan ilgisini vurgulayarak, “Hindistan’daki gençler Web2 konusunda oldukça bilgili ve Web3’te ilk adımı atmak isteyenler onlar; bu konuları anlıyorlar. Bu ikinci doğaları.” şeklinde konuştu.

  Ayrıca, Hindistan’da diğer bölgelere kıyasla daha fazla cüzdanın Web3 varlıklarına sahip olduğunu belirtti. Bu adım, OKX’in Hindistan’ın Web3’e artan ilgisini ve kripto benimseme potansiyelini göz önünde bulunduran stratejik bir yaklaşımın bir yansımasıdır.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz