Devamı
  You have not selected any currencies to display

  XRP, Yıllık Grafikte Son Kazancıyla Yükseliş Trendini Sürdürüyor.

  Published on:

  XRP, kısa vadeli sorunlara rağmen yılın genelinde yukarı yönlü bir eğilimini sürdürdü ve bu yıl %48 değer kazandı.

  Genel piyasa sıkıntısı, XRP’yi etkilemeden geçmedi ve varlık, 13 Temmuz’da elde edilen kazançları kaybetti. Bununla birlikte, bu engellemeye rağmen XRP, yılın genel grafiğinde yukarı yönlü bir eğilimini sürdürüyor ve bu yıl %48 artış yaşandı.

  XRP topluluğu üyesi Alex Cobb, boğa piyasasının zayıfladığı bir dönemde bu gerçeğe dikkat çekti. Cobb, XRP’nin 2013’ten 2023’e kadar olan yıllık fiyat hareketlerini detaylandıran bir grafik paylaştı.

  XRP’nin son on yılın yıllık performansına yakından bakıldığında, varlık tarafından sergilenen etkileyici bir büyüme ortaya çıkıyor. Görünüm, XRP’nin Ocak 2013’ten bu yana yukarı yönlü bir eğilimini ortaya koyuyor.

  Özellikle XRP, 2013 yılını %366’lık büyük bir kazançla kapattı. Ancak varlık, 2014’ten 2016’ya kadar olan üç yıl içinde değerinin %86’sını kaybederek bir düzeltme yaşadı. Bununla birlikte, XRP 2013 kazançlarının bir kısmını sürdürdü.

  XRP’nin çıkış dönemi 2017’de geldi ve varlık astronomik bir %33,000 oranında artış yaşadı. XRP, 2017’yi $1.9900 seviyesinde kapattı ve yıla $0.0067 seviyesinde başlamıştı. Varlık, 2017 rallisini sürdürerek 2018’in Ocak ayında $3.32 seviyesine ulaştı.

  Ancak bu boğa performanslarını takiben XRP dalgalanmalarla karşı karşıya kalmaya başladı. 2021 boğa piyasası sırasında yeni bir ATH kaydetmeye çalışmak, SEC davasından kaynaklanan hukuki baskı nedeniyle engellendi.

  XRP Bu Yıl %48 Arttı

  XRP, diğer önde gelen kripto varlıkları olan Ethereum (ETH), Cardano (ADA), BNB (BNB) ve Dogecoin (DOGE) gibi varlıkları geride bıraktı. Örnek olarak, ETH bu yıl %36 artarken, ADA sadece %3,5 artış yaşadı. BNB ve DOGE ise bu yıl sırasıyla %12 ve %9 değer kaybetti.

  Bu bakış açısı, XRP’nin büyüklüğüne geniş bir perspektiften bakıldığında ne kadar boğa olduğunu ayrıntılı olarak açıklar. $0.9380 seviyesinden gelen son düzeltme, yatırımcı güvenini sarsmıştır. Cobb’ün açıklaması, XRP’nin uzun vadeli görünümünde iyimserliği artırmayı amaçlamaktadır.

  Yıllık grafiğe bakıldığında, başka bir XRP topluluğu üyesi, varlığın ralli yapma eşiğinde olduğunu belirtti. Cobb ise bu görüşe katıldı. XRP şu anda 0.5041 dolar seviyesinden işlem görüyor ve son bir haftada %1.27 değer kazandı.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz