Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Kripto Borsası Bitgamo, Gelecek Yıl Avrupa’da 75 Bitcoin ATM’si Kurmayı Planlıyor.

  Published on:

  Luxemburg merkezli kripto para borsası Bitgamo, 2024 yılına kadar Avrupa genelinde 75 Bitcoin ATM’si kurma planlarını açıkladı. Şirket ayrıca müşterilere sektördeki en rekabetçi fiyatları sunmayı taahhüt etti.

  Son dönemde özellikle kripto para birimlerini fiat paraya dönüştürme süreçlerinde başarılı bir şekilde kimlik doğrulama (KYC) süreçlerini yürüttüğü için dikkat çeken Bitgamo, kripto dünyasında adından sıkça söz ettiriyor. Geçtiğimiz ağustos ayında şirket, Bitcoin (BTC), Litecoin (LTC) ve Ethereum (ETH) gibi dijital varlıklar için piyasa fiyatlarına göre %10 daha avantajlı teklifler sunduğunu duyurmuştu.

  Bitgamo, bir basın bildirisinde, nakit karşılığında kripto para satışı yapmak isteyen kullanıcılar için özel ATM’ler kuracağını açıkladı. Bu ATM’ler aracılığıyla kripto para satışı yapmak isteyenlere “sektördeki en iyi fiyatı” garantisi verilecek.

  Bitgamo İletişim Müdürü Gabriel Weber, şunları söyledi: “Son başarılarımız, Bitgamo’nun büyümeye hazır olduğunu gösteriyor. 2024 yılında Avrupa genelinde 75 kripto ATM’si kurma planımız var. Bu ATM’ler, çevrimiçi platformumuzda olduğu gibi kullanıcılara en iyi fiyat garantisi sunacak.”

  Ayrıca, şirketin kripto paraları, Orta Doğu başta olmak üzere kriptoya karşı sert politikaları olan diğer bölgelere dağıtmak için bağımsız ağlarla işbirliği yaptığı belirtildi.

  Bitgamo, Trustpilot gibi değerlendirme sitelerinde aldığı olumlu geri bildirimlerle dikkat çekiyor. Kullanıcılar, Bitgamo’nun gizlilik, kolay erişim ve hızlı işlem fırsatları sunmasından memnuniyet duyduklarını ifade ediyorlar.

  Avrupa’nın Kripto ATM Verileri

  Coin ATM Radar verilerine göre, Avrupa’da toplamda 10 ana operatör, 934 kripto ATM’sini yönetiyor. Ayrıca, daha dağıtık bir şekilde çalışan 127 farklı operatör, 539 kripto ATM’si işletiyor.

  Kurant, 234 BTM (Bitcoin ATM) ile toplamda en büyük paya sahip operatör konumunda. Shitcoins Club, 222 BTM ile Kurant’ı yakından takip ediyor.

  Birleşik Krallık, Mali Davranış Otoritesi’nin düzenleyici eksiklikler nedeniyle Bitcoin ATM’lerine daha sıkı bir yaklaşım benimsemesinden dolayı geçen yıl kayıtsız ATM’lerle ilgili sınırlamalar getirmişti.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz