Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Huobi Kripto Borsası 10. Yıldönümünü Kutlamak İçin HTX Olarak Markasını Değiştiriyor.

  Published on:

  Dijital varlık borsası Huobi, topluluğa ödüller sunarak 10. yıldönümünü kutlarken markasını HTX olarak değiştiriyor.

  Borsa, resmi sosyal medya hesaplarını ve topluluk sayfalarını HTX olarak güncelledi. Şirketin web sayfaları artık HTX.com URL’si de dahil olmak üzere HTX olarak adlandırılıyor.

  Şirket, resmi duyurusunda isim değişikliğinin yanı sıra yeni pazarlara yönelik küresel genişleme yol haritasını da paylaştı.

  “ Sayın Kullanıcılar, Dünyanın önde gelen sanal varlık borsası olan Huobi, 13 Eylül 2023’te yenilenmiş bir marka stratejisi başlatıyor; burada “Huobi”, yeni küresel markamız “HTX” olarak yeniden adlandırılacak.”

  İyi hazırlanmış bir kısaltma

  Açıklamaya göre, H Harfi Huobi’yi temsil ederken, T Harfi borsanın Tron Ağı ile bağlantılı olacağını simgeler. X ise genel değişimi ifade eder. Alternatif olarak, HT kombinasyonu aynı zamanda platformun yerel tokenını temsil eder ve Roma rakamlarında 10 olan X, 10. yıldönümünü kutlarken öne çıkar.

  Borsa ayrıca yeni sloganını da duyurdu: ‘HTX, Sadece İşlem Yapın’ (HTX, Just Trade It).

  HTX, şu anda 8 milyar insanın finansal özgürlüğüne yönelik yeni bir vizyonla ilerliyor. Platform, profesyonel hizmetlerle büyümeyi dengelemeyi ve yeni pazarlara ve işbirliklerine girmeyi kararlı bir şekilde sürdürecek.

  Açıklamada, ‘küresel genişleme, gelişen ekosistem, zenginlik etkisi, güvenlik ve uyumluluk’ gibi önemli konulara da vurgu yapılıyor.

  Borsa, son on yılda 664.225.880,32 doların üzerinde işlem hacmiyle küresel bir oyuncu haline geldi.

  CoinGecko’nun güncel verilerine göre, borsa işlem hacmi sıralamasında ilk 10’da yer almasa da geçmiş yıllarda sürekli olarak bu listeye dahil olmuş bir oyuncu olarak tanınıyor.

  HTX’in yeniden markalanması, borsanın altyapısını güçlendirmek amacıyla yakın zamanda blockchain güvenlik firması CertiK ile yapılan büyük işbirliklerini de içeriyor.

  Yeniden markalandırma, FTX karşılaştırmalarına yol açan kullanıcıları bölüyor

  Borsanın yeniden markalandırma kararı, dijital varlık kullanıcılarını ikiye böldü. Bir grup kullanıcı, borsanın 10 yıllık hizmetin bir göstergesi olarak getirebileceği olumlu yanları gördü.

  Ancak diğer taraftan, esprili bir şekilde veya çöken kripto borsası FTX ile ilgili düşünceleri dile getiren kullanıcılar da vardı. Örneğin, Twitter kullanıcısı @esatoshiclub, “Kötü anılar geliyor” dedi. @nirvana_aditya ise espri yaparak, “FTX gününü mü geçirdin?” diye sordu.

  Geçen yıl yaşanan FTX’in kötü ününe sahip çöküş, milyarlarca yatırımcı fonunun kaybedilmesiyle piyasada büyük bir karışıklığa yol açtı ve kripto sektörünü çeşitli yasal yetkililerin daha fazla denetim girişimlerine maruz bıraktı.
  Bu, borsanın son bir yıl içinde ikinci kez genişleme yol haritası ve markalaşma değişikliği yapma kararı aldığını gösteriyor.
  Kasım 2022’de, borsa FTX’in neden olduğu zararların üstesinden gelmeye çalışırken, FTX’in çöküşünden sadece birkaç hafta sonra adını Huobi Global’den Huobi olarak değiştirmişti.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz