Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Circle, Singapur’da Web3 ile İlgili Hizmetleri Test Etmek İçin Grab İle İşbirliği Yapıyor.

  Published on:

  Circle Internet Financial, ABD’deki USDC istikrarlı kripto para biriminin arkasındaki küresel ödeme şirketi, Singapur’da Web3 tabanlı bir blok zincir cüzdanını denemek için yolculuk hizmetleri devi Grab ile işbirliği yapacağını duyurdu.

  Grab’ın Singapur merkezli kullanıcıları, Circle’ın bugün yaptığı bir basın açıklamasına göre dijital varlık dünyasına katılmak için “Grab Web3 Cüzdanı” adında bir blok zinciri etkin cüzdan oluşturabilirler.

  Circle’ın Boston merkezli ekibi, Web3 hizmet platformlarının Grab’ın uygulamasına sorunsuz bir şekilde entegre edileceğini duyurdu ve bu da kullanıcıların Web3 deneyimlerine daha kolay erişim sağlayacak.

  Daha önce bildirildiği gibi, Grab, Singapur Para Otoritesi ile işbirliği yaparak Web3’e giriş yapma kararı aldı.

  Grab Web3 Cüzdanı, F1 Singapur Grand Prix’te Tanıtılacak


  Grab Web3 cüzdanı, önümüzdeki F1 Singapur Grand Prix sırasında popüler mağazalarda ve turistik yerlerde kullanılabilen SG Pitstop Paketi NFT kuponlarını destekleyerek tanıtılacak.

  Circle’a göre, bu işbirliği kullanıcılara aracılar olmadan dijital para erişimine izin veren bir blok zinciri tabanlı protokol olan amaç odaklı para’nın gerçek dünya uygulaması olarak hizmet vermek amacıyla yapılmıştır ve tercih ettikleri cüzdan sağlayıcısını kullanabilirler.

  Bu girişim ayrıca, Singapur Para Otoritesi’nin (MAS) dijital para kullanımı için standartları belirleyen bir Beyaz Kağıt ile uyumlu olarak, MAS’ın vizyonuyla da uyumludur.

  Circle’ın kurucu ortağı ve CEO’su Bay Jeremy Allaire, şirketin günlük kullanıcıların faydasını getirmek için küresel ölçekli tüketici İnternet markalarıyla işbirliği yapma taahhüdünü ifade etti. Şunları söyledi:

  “Teknolojimizi Grab’ın müşterileriyle pilotlamak, sorumlu dijital varlık inovasyonunun tam potansiyelini gerçekleştirmemize daha da yaklaştırıyor.”

  Circle, Singapur’daki Ödeme Kurumu Lisansı’nı Aldı


  Circle’ın Singapur’daki varlığı, Mayıs ayında resmi ofisini açmasıyla daha da belirgin hale geldi. Bunun ardından Haziran ayında, şirket, dijital ödeme token hizmetleri sunma yetkisi veren büyük bir ödeme kurumu lisansı aldı.

  Temmuz, Circle’ın Asya’ya odaklanma ve Web3 alanındaki yeni büyüme alanlarına odaklanma stratejik yeniden yapılandırması haberleriyle geldi ve bunun sonucunda Singapur dahil birçok pazarda marjinal iş kesintileri yaşandı.

  Dijital varlık şirketleri için ABD’de düzenleyici baskılar arttıkça, birçok şirket bu sektör için önemli bir büyüme pazarı olarak kabul edilen Asya’da fırsatlar arıyor.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz