Devamı
  You have not selected any currencies to display

  150 Milyon Dolar Değerindeki Ethereum Opsiyonlarına Katılan Bir Balina Hareketiyle Dikkat Çekiyor.

  Published on:

  11 Eylül’de Ethereum’un değeri 1.530 dolarlık destek seviyesine düştüğünde Ethereum’un değeri sınandı. Ancak balinaların biriktirmeye başladığı umut verici işaretler, bu alternatif kripto para birimi için daha parlak bir gelecek öngörüyor.

  Greeks.live’dan gelen veriler, son bir saat içinde 40.000 ETH Blok çağrısının gerçekleştirildiğini ve çoğunluğunun 29 Aralık 2023 tarihli 2.200 dolarlık çağrıları tercih ettiğini gösteriyor. Ayrıca, geçen gece neredeyse 50.000 ETH çağrısının 27 Ekim 2023 tarihli 2.000 dolarlık olanlarının satın alındığını gösteriyor. Bu çağrı opsiyonları ticaretindeki bu artış, çarpıcı 92.600 ETH’ye ulaştı. Dikkat çeken bir balina, tümü çıplak alımlar olan 150 milyon dolarlık ETH çağrılarına yatırım yaptı, bu da boğa piyasa beklentilerini işaret ediyor.

  Ethereum’un fiyatı 1.620 dolarlık direnç seviyesini aşmayı başardı. Ancak, 1.650 dolar seviyesinin ötesinde ivme kazanmakta zorlanıyor, Bitcoin’in karşı karşıya olduğu zorlukları yansıtıyor.

  Whale Alert tarafından yayınlanan son bir uyarı, Ethereum balinalarının olası bir çıkış stratejisi tasarladığına dair kripto dünyasında soru işaretleri oluşturdu. Bu uyarı, 22.343 ETH’nin büyük bir transferini açığa çıkardı.

  ETH’nin fiyatı Eylül ayından bu yana durağan gibi görünebilir, yaklaşık olarak 1.600 dolar civarında işlem görüyor, ancak ETH türevleri ve ağ aktivitesi gibi temel faktörler, 1.800 dolarlık bu özlenen kilometre taşı için anahtarı tutabilir. Ethereum’un genel arzının azalması ve staked ETH’nin dikkate değer bir artışı gibi yüzeyin altındaki önemli gelişmeler, olumlu fiyat hareketleri potansiyelini işaret ediyor.

  Volatilitesiyle tanınan bir piyasada Ethereum’un kaderi belirsiz olsa da, etkili balinaların eylemleri ve ağ içindeki gelişmeler, yatırımcılar tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor.

  *Bu içerik bir yatırım tavsiyesi değildir.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz