Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Son Ralli İle Toncoin, Solana’yı Devirdi, TON Fiyat Hedefi 3 Dolar.

  Published on:

  Toncoin (TON), The Open Network’ün yerel kripto parası olarak bilinir. Son Telegram işbirliği ile önemli bir fiyat rallisine girdi. TON fiyatı 2.50 doları aşarak şu anki hedefini 3 dolara çevirmeye çalışıyor.

  Şu anki yazımızın yayına giriş saati itibariyle, TON 2.38 dolarlık fiyatıyla %12.21’lik bir artış gösteriyor ve piyasa değeri 8.2 milyar dolar olarak kaydediliyor. Son fiyat artışıyla Toncoin, Solana gibi önemli kripto paraları geride bırakarak piyasa değeri açısından dokuzuncu sıraya yükseldi. Eğer TON fiyat rallisi 3 dolara devam ederse, son dönemdeki yükseliş sırasında Cardano’yu bile geçebilir.

  Son bir haftada TON fiyatı %35’ten fazla artarken, son bir ayda ise %66’dan fazla kazanç sağladı. Eğer boğalar fiyatı 2.66 dolar seviyesinin üzerine taşıyabilirse, 3 dolar seviyesine ulaşma şansı oldukça yüksek. Ancak, fiyat 1.95 dolarlık destek seviyesinin altına düşerse, bir sonraki destek seviyesini olan 1.63 dolara doğru bir test yapabilir. Genel olarak düşüş eğilimli piyasa koşullarına rağmen, TON fiyatı güçlü bir boğa momentumuyla dikkat çekici bir direnç gösterdi.

  Ayrıca, TON/USD fiyatı şu anda stokastik RSI tarafından gösterilen aşırı alım bölgesinde bulunuyor; bu, kârları almak isteyen veya daha uygun bir giriş noktası arayan tüccarların kısa vadeli bir düşüş veya piyasa konsolidasyon dönemine yol açabileceği anlamına gelebilir.

  Dahası, stokastik RSI 70 eşiğinin altına düşerse, boğa momentumunun zayıfladığını ve fiyat trendinde yaklaşan bir ters dönüşü işaret edebileceğini gösterebilir.

  Toncoin Telegram İşbirliği


  Toncoin’in son performansı, Telegram işbirliği tarafından büyük ölçüde etkilendi. Ayrıca, Toncoin etrafındaki heyecan, Telegram’ın kripto cüzdanı Ton Space’i entegre etme duyurusu ile büyük bir ivme kazandı.

  Geniş kullanıcı tabanı ile bilinen Telegram, Toncoin işbirliği ile tüccarlar ve yatırımcılar arasında büyük bir heyecan yarattı. TON fiyatının bunun ötesine geçip geçmeyeceğini görmek ilginç olacak.

  *Bu içerik yatırım tavsiyesi değildir.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz