Devamı
  You have not selected any currencies to display

  ZTX, Özel Dijital Moda için Lenge’nin Üst Metaverse Tasarımcısıyla İşbirliği Yapıyor.

  Published on:

  Düşünsenize, sanal bir dünyadan gelecek moda giyiyorsunuz! ZTX, önde gelen bir metaverse platformu, ünlü sanal moda tasarımcısı Lenge ile işbirliği yapıyor. İkili, dijital giyim ve aksesuarların geleceğe dönük bir koleksiyonunu oluşturmak için güçlerini birleştiriyor. Bu özel koleksiyon, sadece ZTX Genesis Ev Sahipleri için sunulacak.

  Tanışın: Sanal Moda Büyücüsü Lenge


  Lenge, sanal moda sihirbazı olarak bilinir ve metaverse içinde giyim ve aksesuar gibi çarpıcı 3D moda ürünleri tasarlama konusunda ün kazanmıştır. Dünya genelinden insanlar bu yaratımları çok seviyorlar. Geçen yıl yalnızca Lenge’nin moda işi, LENGED, 18 milyon takipçi kazandı ve 2 milyon doların üzerinde satış gerçekleştirdi! Ancak heyecan verici olan şu: Tüm bu satışlar, blockchain dünyasında değil, geleneksel çevrimiçi dünyada gerçekleşti.

  Şimdi Lenge, ilk kez ZTX ile birlikte blockchain alanına adım atıyor. Birlikte zincir üzerinde eşsiz koleksiyonlar yaratacaklar. İlk koleksiyon, astropunk kültüründen ilham alan ve baştan ayağa 3D giyilebilir ürünlerden oluşan üç farklı seti içerecek. Bu koleksiyonlar, yalnızca ZTX Genesis Ev Sahipleri için özel olacak ve ZTX Moda Bölgesi’nin bir parçası olanlar için geçerli olacak. Henüz fiyatları veya yayınlanma tarihlerini bilmesek de, koleksiyonun bazı bölümleri ZTX Moda Genesis Ev Sahipleri için ücretsiz olacak!

  Lenge’nin Gelecek İçin Heyecan Veren Vizyonu


  LENGED’in kurucusu olan Lenge, bu işbirliği konusunda aynı derecede heyecanlı. Geleneksel çevrimiçi dünyada (Web2) bir öncü olmuş ve şimdi ZTX’in Web3 vizyonuna yatırım yapmaya kararlı olan bu tasarımcı, kripto parayı yaygınlaştırma misyonuna katkıda bulunmayı umuyor. Lenge, blockchain teknolojisinin burada kalıcı olduğuna inanıyor ve ZTX’in endüstride önemli bir rol oynamak için en iyi konumda olduğuna inanıyor.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz