Devamı
  You have not selected any currencies to display

  NFT Markası Pudgy Penguins, Walmart Mağazalarında Oyuncak Koleksiyonunu Sunuyor.

  Published on:

  Popüler koleksiyonlarda düşük fiyatlar olmasına rağmen, bazıları dijital pazar yerlerinin dışında yeni bir kitle arayışına girerek, gerçek dünyaya yayılıyor.

  Pudgy Penguins, en popüler ve değerli NFT koleksiyonlarından biri olarak, bugün ABD’deki 2,000 Walmart mağazasında Pudgy Toys koleksiyonunu sunacak.

  Her oyuncak, kullanıcının dijital “Forever Pudgy” karakteri için benzersiz özellikler talep etmesine olanak tanıyan bir doğum belgesi ile birlikte gelecek. Bu karakter, zkSync Era blockchain üzerine inşa edilmiş Pudgy World adlı çevrimiçi sanal dünyada bir QR kodu tarayarak kullanılabilir.

  Walmart U.S.’in oyuncak satışlarından sorumlu Başkan Yardımcısı Brittany Smith. “Pudgy Penguins, çocuklar için gerçekten bir şekilde fiziksel ve dijital oyun dünyalarımız arasındaki boşluğu kapatıyor,” dedi

  Walmart, ABD’deki en büyük perakendeci ve 2022’de gelir açısından dünyanın en büyük şirketi oldu. Pudgy Toys peluş oyuncakları ve koleksiyonları artık kripto endüstrisi dışında da popülerliğini artırarak eski tüketici markalarının yanında satılacak.

  Pudgy World’ün etkileşimli çok oyunculu dijital ortamı, kullanıcılara etrafı dolaşma, oyun oynama ve Forever Pudgy karakterlerini tamamen özelleştirme imkanı sunacak.

  Pudgy Penguins, 2021’deki başlangıcından bu yana 400 milyon dolarlık satış gerçekleştirdi. Bu koleksiyonun çoğunluğu, diğer NFT markalarının zayıf performansı ve rekabetçi perakende pazarındaki düşük talep nedeniyle izleyici kitlesi kazanmak için sosyal medya ve deneyimsel pazarlama tekniklerini geniş ölçüde kullandı.

  Ana akım medya, NFT’leri düşük fiyat performansı ve rekabetçi bir perakende pazarında zayıf talepleri nedeniyle giderek göz ardı ediyor. Ancak tanınmış platformlarda fiziksel ürünler satmak, NFT koleksiyonlarının gerçek dünya izleyici kitlesi ile etkileşimde bulunabileceği ve umarız daha güçlü bir marka oluşturabileceği bir yolun başlangıcıdır.

  Pudgy Penguins’ın CEO’su Luca Netz bir açıklamada, “Pudgy Toys’ın Walmart mağazalarında yer alması, tüketicilerin dijital çağda markalarla nasıl etkileşimde bulunduğunun evrimine dair bir kanıttır,” dedi.

  Walmart, 2.99 ile 11.97 dolar arasında değişen 16 farklı Pudgy Toys türünü barındıracak. Bu oyuncaklar, ünlü çizgi filmlerin veya popüler şovların oyuncaklarını üreten PMI Kids’ World markası tarafından yapılıyor.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz