Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Büyük Bir Balina İşleminde Milyonlarca XRP Taşındı

  Published on:

  Büyük bir balina işlemi sırasında milyonlarca XRP anında aktarıldı, bu bilgiyi takip eden kripto veri izleyicisi Whale Alert’e göre. Tam olarak 36,370,840 XRP değerinde veya 36.3 milyon XRP toplamda 18,775,470 ABD doları değerinde olan bu işlem, kimliği belirsiz balina cüzdanlarından Güney Kore’nin önde gelen kripto borsalarından biri olan Bithumb’a yapıldı.

  Token’lar borsalara farklı amaçlarla taşınır, bunlardan biri satmaktır. Diğer nedenler arasında staking veya airdrop yapma gibi sebepler de olabilir. Her ne olursa olsun, XRP token transferinin özel nedeni bilinmemektedir. Bununla birlikte, kar realizasyonu gibi görünebilir.

  XRP, Güney Koreli traderlar arasında hala popüler bir kripto varlıktır, çünkü artık Bithumb kripto borsasında en çok işlem gören varlık haline gelmiştir ve Bitcoin’i geçmiştir.

  XRP, 30 Eylül’de Ripple Proper Party için beklenti arttıkça 0,549 ABD dolarına kadar %10’dan fazla kazandı. Ancak kazançlar, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un etkinlik başlamadan saatler önce ne beklenmesi gerektiğine dair ipuçları vermesinin ardından azaldı.

  Özellikle, parti sırasında “büyük” duyurular olmayacağını belirtti. Garlinghouse, “Bu gece Proper Party’de birçoğunuzla görüşmeyi dört gözle bekliyorum – kolektif olarak neler başardığımızı kutlamak için insanları bir araya getirmek için heyecanlıyım, mahkeme kararlarının önemli olduğunu ve ilerlemenin mücadele edilmeye değer olduğunu SEC’e hatırlatmak için bir hatırlatma,” diye tweet attı.

  “Ve merakınız için şimdiden söyleyeyim, bu geceki etkinlik sadece bir kutlama,” diye devam etti ve yeni yapılmış XRP dövmesinin bir fotoğrafını yükledi.

  Bunu takip eden XRP’de hafif kar realizasyonu görüldü ve XRP Cumartesi seansına 0,521 ABD doları ile başladı. Yazı anı itibariyle, XRP önceki 24 saat içinde %1,53 artışla 0,517 ABD dolarına yükseldi. XRP’nin 24 saatlik işlem hacmi hala %118 daha yüksek ve bu süre içinde 1,65 milyar ABD doları değerinde XRP işlem gördü.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz