Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Chiliz Fiyatı Yükselişini Sürdürüyor Ancak Kazançlar Sınırlı Olabilir.

  Published on:

  Chiliz (CHZ) fiyatı, son Tottenham Hotspur haberlerine yatırımcıların tepkisiyle güçlü bir yükseliş gösterdi. CHZ tokenı Cumartesi günü $0.064 seviyesine yükselerek 23 Ağustos’tan bu yana en yüksek seviyeye ulaştı. Eylül ayının en düşük seviyesinden itibaren %16’dan fazla artış yaşadı.

  Son Chiliz haberleri


  Chiliz, spor ve eğlence odaklı önde gelen bir katman-1 ağıdır. Şirketin ağı, takımların ve sektördeki diğer oyuncuların taraftar tokenları başlatarak etkileşimlerini artırmasını sağlar. Katman-1 ağı, sadece daha hızlı değil, aynı zamanda son kullanıcılara maliyet açısından da avantajlıdır.

  Chiliz ayrıca Socios’u da içerir; bu platformda insanlar dünyanın en büyük takımlarından bazıları için taraftar tokenları satın alıp satıyorlar, örneğin Manchester United, Arsenal, Juventus ve AC Milan gibi. Chiliz aynı zamanda dünyanın en büyük taraftar tokenları borsası olmayı hedefleyen ChilizX’e de sahiptir.

  Chiliz fiyatı, geliştiricilerin İngiliz Premier Lig’in (EPL) en önemli takımlarından biri olan Tottenham Hotspur ile yeni çok yıllık bir ortaklık duyurduktan sonra yükseliyor.

  Ortaklık kapsamında takım, tokenlarını Chiliz teknolojisi kullanarak başlatacak. Token sahipleri, ödüller, kulüp üyeliği ve diğer deneyimler dahil olmak üzere bir dizi fayda elde edecekler. Ticari Satış Direktörü bir notta şunları söyledi:

  “Fan Token’ımız, mevcut üyelik programımızın birçok avantajını sunacak. Tüm Üyelerimize ve Sezon Kartı Sahiplerimize başlangıçta ücretsiz Fan Tokenlar sunacağız ve hem yerli hem de uluslararası taraftarlara cazip gelen bir dizi ödül sunmak için Socios.com ile çalışıyoruz.”

  Tottenham Hotspur’un eklenmesi, futbol dünyasındaki önemi nedeniyle büyük bir olaydır. Ancak Chiliz ağı zaten Barcelona, Manchester City, Alpine ve Paris Saint-Germain gibi diğer büyük takımlara sahip olduğu için etkisi biraz sınırlı olacak.

  Chiliz fiyat tahmini

  4 saatlik grafik, CHZ kripto fiyatının son birkaç günde yükseldiğini gösteriyor. Bu süreçte token, 16 Eylül ve 22 Eylül’de en yüksek seviye olan $0.060 direnç noktasının üzerine çıktı.

  Chiliz, 25 periyotluk ve 50 periyotluk hareketli ortalamaların üzerine çıkarken, RSI (Göreceli Güç Endeksi) aşırı alım seviyesinin üzerine çıktı. Aynı şey CCI (Mal fiyatlarının Göstergesi) ve Stokastik Osilatör için de geçerlidir.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz