Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Polygon (MATIC), Önemli Katalizatörü Karşılıyor, Boğa Koşusu Yakında mı?

  Published on:

  Polygon (MATIC), şu anda piyasadaki çoğu altcoin gibi büyük bir fiyat düşüşü sergileyen, ancak yakın gelecekte vites değiştirebilir gibi görünüyor. Çünkü MATIC, yakın dönemde daha fazla birikimi tetiklemeye yardımcı olabilecek nadir ama etkili bir katalizatörü karşılıyor gibi görünüyor.

  Kripto analitik platformu IntoTheBlock (ITB) tarafından sunulan veriler, geçen hafta MATIC token ile ilişkilendirilen büyük işlemlerdeki muazzam artışa dikkat çekiyor. Bu verilere göre, bu balina işlem büyümesi %16,96 artarak 17,49 milyon dolara ulaşmış durumda.

  ITB tanımına göre, balina işlemleri, 100.000 dolar veya daha fazla değere sahip MATIC işlemlerini içerir. Bu balinaların sürekli olarak MATIC biriktirmesi, nihayetinde devasa bir fiyat dönüşümüne neden olabilir.

  Analitik hizmet sağlayıcısı tarafından yakalanan verilere göre, son 24 saat içinde balina işlemleri yeni bir ivme kazandı ve 50’den fazla böyle işlem gördü. Bu yeniden canlanma, bu eğilimin nihayet kalıcı olabileceği varsayımını güçlendiriyor. Balina büyümesinin yanı sıra, veriler, MATIC’in en üst 10 profil içindeki dijital paralar arasında bu metrik için en yüksek token olarak yer aldığı gösteriyor, bu da borsa net akışlarında %459’luk bir artışı temsil ediyor.


  Polygon, uzun süredir piyasadaki en iyi performans gösteren tokenlerden biri olarak dikkat çekiyor. Büyümesi genellikle genel piyasa trendini yansıtsa da, Polygon Labs, protokolün ve tokenin benimsemesini artırabilecek yenilikçi çözümler geliştirmeye odaklanmış durumda.

  MATIC’i POL tokenine yeniden markalandıran Polygon 2.0 sürümü takvimini açıklamasından, Ethereum blockchain ağındaki önde gelen ölçeklendirme çözümlerinin önünde olmaya devam ederken entegrasyonlarına da odaklanmış durumda.

  Bu zaman dilimindeki düşüşlere rağmen, token şu anda 0,5626 dolarlık bir fiyatla el değiştiriyor ve son 24 saat içinde %0,55 artış gösteriyor.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz