Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Ripple 1B XRP’yi Piyasaya Sürmeye Hazırlanırken Yatırımcılar AI Altcoin’de Yükselişe Bakıyor.

  Published on:

  Analistlere göre, InQubeta ($QUBE), satış öncesi sunduğu kârlar ve uzun vadeli büyüme potansiyeli nedeniyle halihazırda yatırım yapılabilir en iyi kripto para birimlerinden biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca, geleneksel yatırım şirketlerine karşı daha kolay bir kullanım sunarak, yakın gelecekte başlatılacak olan en iyi DeFi projelerinden biri olarak öne çıkıyor.

  Bu arada, Ripple ($XRP), Ekim ayında bir milyar token piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Bu sürüm, XRP fiyatları üzerindeki etkisinin azaltılması amacıyla üç gruba ayrılmış durumda.

  Yatırım yapılabilecek en iyi kripto para birimi: En iyi DeFi projesi InQubeta, 3,4 milyon doları aştı

  InQubeta’nın yapay zeka yatırım potansiyelini keşfetmek için kullandığı yaratıcı yöntemler, onu teknolojiye odaklı en iyi kripto paralardan biri haline getiriyor. InQubeta ağı, Ethereum ($ETH) blok zinciri üzerine kurulmuş ve güvenlik, verimlilik ve işlevsellik açısından bu zincirle paylaştığı avantajları sunuyor.

  Proje, genellikle minimum yatırım miktarları olarak algılanan büyük engelleri aşarak, yapay zekaya yatırım yapmanın yeni bir yolunu açmak için ERC20 jetonlarını, fraksiyonelleştirmeyi ve akıllı sözleşmeleri kullanıyor.

  $QUBE ön satışının fiyat yapısı, tokenler borsalarda işlem görmeye başladığında mevcut fiyatından 0.0133 $’dan 0.0308 $’a kadar 3 kat artış gösteriyor. $QUBE, 1.5 milyar arz sınırına sahip ve uzun vadeli fiyat artışını desteklemek için tokenlerin yakılması gibi deflasyonist önlemleri benimsemiş durumda.

  Bazı kripto para analistleri, $QUBE fiyatlarının bir yıl içinde 1 doları aşmasını bekliyorlar ve bu durumun $QUBE sahiplerine önemli getiriler sağlayabileceğini öngörüyorlar. Ayrıca, projenin 2030 yılına kadar yapay zeka sektörüne aktarılması beklenen 1.5 trilyon dolarlık paranın bir kısmına katkıda bulunacağına inandıkları için fiyatların birkaç yıl içinde 20 dolara kadar çıkabileceğini düşünüyorlar.

  Yatırım yapmanın daha basit bir yolu

  InQubeta ekosistemine yatırım yaparken gelir veya coğrafi kısıtlamalarla uğraşmanıza gerek yoktur. Banka veya kredi kartı sahibi olan veya üst düzey kripto paralara erişimi olan herkes $QUBE satın alabilir.

  Startup’lar, ekosistemde değiştirilemez tokenler (NFT’ler) olarak kullanılan ve hisse senetleri gibi işlev gören tokenler oluşturarak fon topluyorlar. Bu NFT’ler daha sonra parçalara bölünüp ERC20 token listesine ekleniyor ve yatırımcılar bunları $QUBE ile satın alabiliyorlar.

  Satılan NFT’lerin piyasa değeri, her yatırımcının InQubeta hesabında izlenebilir ve bu tokenler herhangi bir zamanda satılabilir. Benzer şekilde, bu tokenlerin değeri, üreticilerinin pazar paylarının büyümesiyle orantılı olarak artabilir.

  Yapay zeka, insanlık tarihindeki en dönüştürücü teknolojik ilerlemelerden biri olabilir ve bu alana yatırım yapanlar, büyük getiriler elde etme potansiyeli taşırlar. Geçmişte Amazon gibi şirketlere erken destek verenler için benzer bir potansiyel söz konusu olmuştur ve yapay zeka için de aynı durum geçerli olabilir.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz