Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Starbucks, Balkabaklı Latte’nin 20. Yılını NFT Koleksiyonlarıyla Kutluyor

  Published on:

  Sonbahar yaklaşıyor ve bu birçok Starbucks sever için Balkabaklı Latte mevsimi anlamına geliyor. Starbucks’ın popüler içeceği 20 yaşına giriyor. Bu özel anı kutlamak için Amerikan kahve dükkanı zinciri özel non-fungible token (NFT) koleksiyonlarını duyurdu.

  Starbucks Odyssey adlı kahve devinin Web3 ödüller ve sadakat platformu, bugün üyeleri için özel olarak Balkabaklı Latte dijital pullarını piyasaya sürecek. Üye olmayanlar Starbucks Odyssey bekleme listesine katılabilirler.

  Balkabaklı Latte Pulundaki her NFT 20 dolara satılacak.

  Ödeme seçenekleri arasında ETH, Nifty Gateway bakiyesi, Gemini bakiyesi, kredi kartı ve daha sonra ödeme yapma seçeneği bulunmaktadır.

  Dört farklı türde NFT mevcut olacak ve her biri “sonbaharın en ikonik içeceğini” temsil edecek: Baharatlı, Buzlu, Haşlanmış ve Çırpılmış.

  Her üye, Nifty Gateway NFT pazarının açıklamasına göre, koleksiyondan en fazla 4 Pul satın alabilir.

  Tasarımlar, alıcılara 10 Ekim 2023 tarihine kadar açıklanacaktır.

  Açıklamaya göre, “Pullar size her biri için 250 puan kazandırır. Eğer dört tasarımı satın almayı seçerseniz, sizi diğer tarafta bir fırsat bekliyor.”

  Starbucks’ın NFT’leri Ethereum ölçekleme ağı Polygon üzerinde mint edilir ve Nifty Gateway üzerinde satılır.

  Şirket, geçen yıl blockchain destekli sadakat programı Starbucks Odyssey’i duyurdu. Platformu Aralık ayında kapalı beta sürümü olarak başlattı.

  O dönemde üyelerin Starbucks Odyssey ‘gezilerine’ katılarak dijital koleksiyonlar olan ‘gezi pulları’ kazanabileceği belirtildi.

  Nifty Gateway üzerinde Starbucks tarafından oluşturulan bir dizi NFT bulunuyor ve şu anda 7,44 dolarlık bir “Constant Conversation Airdrop Pulu” ile 768 dolara kadar çıkan bir “Holiday Cheer Pulu” gibi en düşük fiyatlarla satılıyorlar.

  Starbucks İcra Kurulu Başkan Yardımcısı ve Baş Pazarlama Sorumlusu Brady Brewer, “Starbucks Rewards ekosistemine entegre olarak deneyimi kahve, bağlantı ve topluluk üzerine kurarak, başka hiçbir markanın yapmadığı şekilde Web3 alanına giriyoruz ve üyelerimizin Starbucks’a daha derin bir bağlantı kurmasını sağlıyoruz,” dedi

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz