Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Analiste Göre HBAR, XRP’den Daha Fazla Vaat Taşıyabilir.

  Published on:

  Bir YouTube kanalı olan Classy Crypto’dan bir analist, Hedera (HBAR) Ripple (XRP) karşısında şu anda daha iyi bir değer olduğunu düşünüyor. Son bir analizde, HBAR’ın popüler ödeme tokenı XRP’ye göre daha iyi bir risk-getiri oranına sahip olduğunu paylaştı.

  İkilinin karşılaştırılmasıyla ilgili olarak analist, HBAR’ın Ripple’a göre daha yüksek bir ağ verimliliğine sahip olduğunu belirtti. Ayrıca, Hedera’nın sabit işlem ücretleri bulunurken, XRP’nin ağ ücretleri herhangi bir zamanda ağ talebine bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

  Analiste tarafından öne sürülen bir diğer önemli nokta, HBAR’ın belirli bir amacının olmamasıdır. Bu arada, XRP’nin bankacılık endüstrisinde büyük bir oyuncu olmayı hedeflediğini belirtti. Bu, analiste, HBAR’ın potansiyelinin, hala birden fazla endüstri tarafından keşfedilmekte olduğu gerçeği göz önüne alındığında, XRP’ninkinden daha büyük olabileceği sonucunu çıkarmıştır.

  HBAR’ın XRP’den daha fazla vaat taşımasına rağmen, HBAR için gerçekleşmesi gereken bir dizi kilitleme etkinliği bulunmaktadır. Bu nedenle, Classy Crypto analistine göre altcoine yatırım yapmanın ideal zamanını belirlemek oldukça zor olabilir.

  XRP’yi HBAR’a tercih etmesine rağmen, her iki altcoine de iyimser baktığını paylaştı. XRP konusunda, Ripple’ın uzun süredir devam eden ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) davasını yakında sonlandırabileceğini ve kuruma karşı galip gelebileceğini öngördü. Sonuç olarak, XRP’nin fiyatı yükselebilir.

  Videonun sonunda analist, HBAR’ın yakın bir zamanda 0.20 dolara yükselebileceğini öngördü. Aynı zamanda, XRP’nin piyasa değerinin gelecekte artabileceğine inanıyor – muhtemelen piyasa değeri açısından 3. veya 4. sıraya yükselebilecek büyük bir kripto para birimi olabilir.

  Basın zamanında CoinMarketCap, XRP’nin son 24 saat içinde %0.24 değer kaybettiğini gösterdi. Benzer şekilde, HBAR da aynı dönemde %0.48 değer kaybetti.

  *Bu içerik yatırım tavsiyesi değildir.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz