Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Binance, Marjin İşlemlerde Bu Altcoin Çiftlerini Listeliyor!

  Published on:

  Dünya’nın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance, WBETH (Wrapped Bitcoin)’i hem Çapraz Marjin hem de İzole Marjin için yeni bir teminat varlığı olarak entegre etti.

  Kripto Para Borsası Binance, WBETH (Wrapped Bitcoin)’i Marjin İşlemde Listeliyor
  Ayrıca, Binance, kullanıcılarına hem Çapraz Marjin hem de İzole Marjin’de bir dizi yeni işlem çifti sunarak seçeneklerini genişletti.

  Çapraz Marjin’de tanıtılan yeni çiftler şunlardır:

  BNB/FDUSD SOL/FDUSD XRP/FDUSD WBETH/USDT

  Aynı anda, İzole Marjin platformunda aşağıdaki çiftler yer alıyor:

  BNB/FDUSD SOL/FDUSD XRP/FDUSD WBETH/USDT
  WBETH/ETH

  <a href="https://www.freepik.com/free-photo/man-analyzing-stock-market-charts-financial-data-electronic-board_19576511.htm#query=binance&position=38&from_view=search&track=sph">Image by pvproductions</a> on Freepik

  Kullanıcılarına sunulan bu yeni işlem çiftlerinin genişlemesi, Binance kullanıcılarına platform içinde daha fazla esneklik ve fırsat sunmaya hazır görünüyor.

  Yatırımcılar artık daha geniş bir dijital varlık yelpazesiyle etkileşimde bulunabilirler, bu da ticaret stratejilerini ve yatırım portföylerini potansiyel olarak artırabilir.

  Kripto piyasası, hızlı fiyat dalgalanmalarına neden olan bir oynaklığa sahiptir, bu da hem kazançları hem de kayıpları potansiyel olarak artırabilir.

  *Bu içerik yatırım tavsiyesi değildir.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz