Devamı
  You have not selected any currencies to display

  TRON, Google Cloud’un BigQuery Halka Açık Blockchain Veri Setlerine Eklendi

  Published on:

  TRON veri seti, Google Cloud’un BigQuery’de sunulan halka açık blockchain veri setlerinin genişleyen listesine eklenmiştir.

  Google Cloud’un BigQuery, Google altyapısının işlem gücünü kullanarak hızlı SQL sorgularını mümkün kılan tamamen yönetilen, sunucusuz bir veri ambarıdır. Büyük veri kümelerini analiz etmek için Google Cloud altyapısının gücünü ve makine öğrenme yeteneklerini kullanarak kullanıcılara gerçek zamanlı analiz imkanı sunar.

  Kapsamlı araç yelpazesi içinde BigQuery, çeşitli veri görselleştirme araçlarıyla sorunsuz entegrasyon ve birden fazla kaynaktan veri aktarımını kolaylaştırır. Yıllar içinde bu girişim, büyüyen Web3 topluluğunun dinamik ihtiyaçlarına uyum sağlamak için sürekli olarak uyarlanmıştır.

  <a href="https://www.freepik.com/free-vector/elegant-white-background-with-shiny-lines_4077186.htm#query=white%20background&position=4&from_view=search&track=ais">Image by starline</a> on Freepik

  TRON’un işlediği büyük miktardaki veri ile, TRON’un son zamanlarda Google Cloud’un BigQuery halka açık veri setlerine eklenmesi, kullanıcıların zincir üstü işlem geçmişlerini sorunsuz bir şekilde analiz etmelerine olanak tanır. Bu derinlemesine inceleme, TRON’un jeton akışlarını, akıllı sözleşme etkileşimlerini ve genel kullanıcı katılımını değerlendirmeye olanak sağlar, tüm bunlar için bireysel düğümler veya dizinleyicilere ihtiyaç duyulmaz.

  Veri setinin genişlemesinin ötesinde, Google Cloud, kullanıcılarının ihtiyaçlarına hizmet etmek için sürekli olarak tekliflerini geliştirmektedir. Artırılmış sayısal hassasiyet gibi geri bildirimle gelen iyileştirmeler ve daha iyi UNIT256 için Kullanıcı Tanımlı Fonksiyonlar (UDF) entegrasyonu, veri setlerinin doğru ve ilgili kalmalarını sağlıyor.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz