Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Binance, Circle’ın Dolar ile Sabitlenmiş USD Coin’ini Polygon üzerinde Destekliyor.

  Published on:

  Kripto alanındaki her zaman hareketli gelişmelerin en sonuncusu, Binance’ın Polygon Ağı’nda dolarla sabitlenmiş USD Coin (USDC) kullanmaya karar verdiğini ortaya koydu. Yapılan duyuruda şöyle denildi: “Binance, Circle tarafından çıkarılan Polygon ağındaki yerel USD Coin (USDC)’i destekleyecektir. Yatırma ve çekme işlemleri yakında açılacak ve ayrıca duyurulacaktır.”

  Çinli kripto uzmanı Colin Wu, Wu Blockchain adıyla bilinen kişi, Binance’ın son hamlesini paylaştı. Binance, Circle’ın USDC’sini entegre ederken, zaten mevcut olan köprülenmiş UDSC sürümünün desteklenmeye devam edeceğini belirtti.

  Binance’ın USDC’yi benimsemesinin ardından entegre sürüm, Polygon üzerinde MATICUSDCE simgesiyle tanınacaktır. Diğer yandan, yeni eklenen USD Coin sürümü tanınabilir bir ayrı kimliğe sahip olacaktır. Köprülenmiş USDC’nin kimliği 0x2791bca1f2de4661ed88a30c99a7a9449aa84174 olarak bilinirken, yerel USDC 0x3c499c542cEF5E3811e1192ce70d8cC03d5c3359 olarak tanınır.

  Binance, kullanıcılara Polygon’daki mevcut USDC’lerin yatırma ve çekme hizmetlerine geçici kısıtlamalar getirdiğini bildirdi. Ancak USDC spot işlemleri, vadeli işlemler, marj işlemleri, Binance Earn ve Binance Pay hizmetleri gibi diğer işlevler bundan etkilenmeyecektir.

  Ayrıca, platform, köprülenmiş USDC ile ilgili işlem hizmetlerinin bu süre zarfında kesintisiz olacağını temin etti. Platformun resmi açıklamasına göre, yerel USDC’nin yatırma ve çekme faaliyetlerinin yeniden başlatılması daha sonra duyurulacaktır.

  Son zamanlarda Binance, zorlu bir dönemden geçiyor gibi görünüyor. İlgili haberlere göre, Binance, 2023 yılı 20 Aralık itibariyle Avrupa Ekonomik Alanı (EEA) genelinde Visa banka kartı hizmetlerini kapatma kararı aldı.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz