Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Coinbase Haftalık Çekim Limiti Koymadığını İddia Ediyor

  Published on:

  Son sosyal medya patlamasında, Coinbase, Bitcoin çekimlerini haftalık 5.000 dolarlık bir sınırlama getirdiği iddialarını şiddetle reddetti. Dedikodu, bir kullanıcının X (eski adıyla Twitter) üzerindeki gönderisinin, dijital varlık topluluğunda büyük ilgi görmesinin ardından dolaşmaya başladı.

  Coinbase’in Çekim Sınırlaması İddialarını Reddetme Konusundaki Hızlı Tepkisi


  24 Ekim’de X’deki bir kullanıcının gönderisi, Coinbase’in platformdan Bitcoin çekimlerini haftalık maksimum 5.000 dolarla sınırladığını iddia ederek büyük ilgi çekti. Gönderi hızla viral hale geldi.

  Ancak Coinbase, bu iddialara hızla yanıt verdi ve bir sözcü, bunların “yanlış” olduğunu belirterek böyle bir çekim politikasının varlığını reddetti. Sözcü, Coinbase’den fon çekme yeteneğinin kullanılan ödeme yöntemine bağlı olduğunu açıkladı ve kullanıcıları hesap sınırlamaları ve çekim prosedürleri konusundaki resmi politikalarını incelemeye davet etti.

  Çekim sınırlarıyla ilgili asılsız dedikodular, Coinbase’in işlemleri işleme koyma yeteneğinde kısa bir kesintiyle aynı zamana denk geldi. Coinbase’in resmi durum sayfasına göre, borsa 23 Ekim’de UTC saatine göre 18.00 civarında işlem zorlukları yaşamaya başladı.

  Bir saatten az bir süre içinde, Coinbase, sorunun giderildiğini ve ekibinin herhangi bir devam eden sorun için işlem faaliyetini izlediğini belirten bir güncelleme yayınladı.

  Coinbase Benelux ve Nordikler’deki Varlığını Genişletiyor


  Coinbase, Benelux ve Nordikler bölgelerindeki varlığını güçlendiriyor. Daha önce İngiltere Ülke Direktörü olan Elke Karskens, şimdi Benelux ve Nordikler Ülke Direktörü olarak görev yapacak ve bu pazarlardaki büyüme ve yeniliklere odaklanacak.

  Daniel Seifert’in rolü, EMEA Bölgesel Genel Müdürü ve Başkan Yardımcısı olarak, Coinbase’ın İngiltere faaliyetlerini denetlemek üzere genişleyecek. Bu liderlik geçişleri, Coinbase’in düzenlemelere uygun deneyimler sunmak için yerel liderliği vurgulayan Faz II genişleme stratejisinin bir parçasıdır. Bu hamle, Coinbase’in MiCA varlığı konumu olarak İrlanda’yı belirleyen bir duyurunun ardından geldi.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz