Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Artan balina işlemleriyle Axie Infinity %16 kazanç sağlıyor

  Published on:

  Axie Infinity (AXS), son 24 saatte artan balina işlemleri ve geliştirme faaliyetleri nedeniyle en büyük 100 kripto varlığı arasında en büyük kazanan oldu, yüzde 16 arttı.

  Varlığın son yükselişi, 19 Ekim’de 11 aylık bir düşüş yaşadıktan sonra 20 Ekim’den itibaren kaydedildi. Büyük düşüşün ardından Axie Infinity, 20 Ekim’den bu yana on günde dokuz kazançlı oturum kaydederek etkileyici kazançlar elde etmeye başladı.

  Özellikle, 28 Ekim’de daha geniş kripto piyasasını saran sürdürülen boğa hissiyatı nedeniyle yükseliş ivme kazandı.

  Bitcoin (BTC) ve diğer varlıklar boğa momentumunda düşüş yaşarken, AXS koşusunu sürdürdü ve 30 Ekim’de 2 aylık bir yüksek olan 6 dolar seviyesine yükseldi.

  Varlık, 6 dolar bölgesinde karşılaştığı dirence rağmen, 5 dolar psikolojik fiyat eşiğinin üzerinde bir değer korumuştur. AXS’nin gösterdiği bu direnç, onu Gala (GALA) ve Internet Computer (ICP) gibi varlıkların önünde son 24 saatte en büyük kazanan olarak konumlandırmıştır.

  Axie Infinity, boğa verilerini kaydediyor


  Varlığın boğa momentumu, son zamanlarda kaydedilen bir dizi boğa metriği tarafından desteklenmiştir. Santiment verilerine göre, AXS, geliştirme faaliyetlerinde, balina işlemlerinde ve sosyal hacimde büyük artışlar gözlemlemiştir.

  Ağ, 30 Ekim’de 100.000 doların üzerinde değere sahip dokuz balina işlemi gördü. Bu, varlık fiyatı boğa bölgelerinde kaldığından beri 27 Ekim’den bu yana yaygınlaşan büyük işlemlerdeki artışlar olarak gelir.

  Öte yandan, geliştirme faaliyeti 25 Ekim’den itibaren önemli ölçüde artmıştır. Bu ay boyunca görülmeyen bir seviyeyi koruyarak yatırımcı güvenini artırmıştır.

  Bu boğa metriklerinin ve varlık fiyatının yükselmesinin birleşimi, varlık hakkında sosyal platformlarda artan tartışmalara neden olmuş ve sosyal hacmin artmasına katkıda bulunmuştur. Santiment’in verileri, Axie Infinity’nin sosyal hacminin dün en yüksek aylık değerine ulaştığını doğrulamıştır.

  Raporlama anında varlık, yüzde 15.98 artışla 5.85 dolar seviyesinde el değiştiriyor. Axie Infinity, boğa koşusunu sürdürmek için 6 doların üzerinde rahat bir kapanış kaydetmelidir. Sabit kalmama durumu, varlığı 4.95 dolar destek seviyesine geri getirebilir.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz