Devamı
  You have not selected any currencies to display

  Steve Aoki, Stepn’ın Move-to-Earn Platformunda NFT Ayakkabılar Satacak.

  Published on:

  Elektronik müzik sanatçısı ve NFT yaratıcısı Steve Aoki, mobil Move-to-Earn oyunu Stepn ile iş birliği yaparak benzersiz bir dijital ayakkabı koleksiyonu olan NFT’lerin piyasaya sürülmesini hedefliyor. Bu ortaklık, Aoki’nin mevcut NFT tabanlı üyelik kulübü A0K1VERSE ile uyumlu bir koleksiyon sunuyor.

  Steve Aoki x Stepn koleksiyonu, Walker, Jogger, Runner ve Trainer olmak üzere dört farklı tasarımdan oluşan 300 sınırlı sayıda dijital ayakkabıdan oluşuyor. Bu NFT’ler, fiziksel hareketlerine dayalı olarak kullanıcılara yürüme veya koşma gibi aktivitelerinden ödül kazandıran Stepn platformu aracılığıyla mobil telefonlara bağlandığında kripto ödüller kazanmalarını sağlıyor.

  A0K1VERSE, Steve Aoki’nin NFT tabanlı üyelik kulübü, sahiplerine çeşitli özel avantajlar sunuyor. Bu yeni dijital ayakkabı koleksiyonu, Aoki’nin NFT alanındaki daha geniş etkileşimlerinin bir parçası olarak karşımıza çıkıyor.

  Ayrıca, Stepn’ın arkasındaki Find Satoshi Lab şirketi, Gas Hero adlı yeni bir oyunun planlarını da açıkladı. Gas Hero, web tarayıcıları ve mobil telefonlar aracılığıyla oynanabilen bir MMO oyunu olacak ve şirketin kripto oyun sektörüne yönelik daha fazla giriş yapma niyetini gösteriyor.

  Steve Aoki ve Stepn arasındaki iş birliği, NFT’lerin saf dijital sanattan başka sektörlerde de kullanımıyla ilgili devam eden konuşmaya yeni bir boyut katıyor. Bu ortaklık, NFT’lerin koleksiyonlardan fayda sağlayan varlıklara kadar çeşitli uygulamalarını nasıl keşfettiklerini gösteriyor.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz