Devamı
  You have not selected any currencies to display

  APE COİN TEKNİK ANALİZ

  Published on:

  Fiyat yükselen yönlü hareketine devam ediyor. Alt kutu fiyatın ucuz olduğu bölgedir, o bölgeyi aşağı yönlü kırmadıkca fiyatın görünümü pozitifdir. Son tepe üzeri 4 saatlik mum kapanışları yükselişi hızlandırır.

  Fiyatın direnç bölgeleri 1.50$, 1.64$ ve 1.85. Fiyatın destek bölgeleri 1.15$, 1.085$ ve 1$

  APE COİN TEMEL ANALİZ

  2 gün önce, kripto para piyasasında önemli bir gelişme yaşandı. Token Unlocks platformu tarafından paylaşılan verilere göre, geçtiğimiz hafta içerisinde gerçekleşen token kilidini açma etkinlikleri toplamda $42.59 milyon değerindeydi. Bu etkinlikler arasında dikkat çeken ise ApeCoin ekosisteminde gerçekleşen token kilidi oldu.

  Söz konusu etkinlik, toplamda $22.93 milyon değerinde gerçekleşti ve APE tokenının toplam arzının %4.23’ünü kapsadı. Bu durum, yatırımcılar için büyük bir önem taşıdı çünkü ApeCoin ekosistemi piyasada güçlü bir etkiye sahip.

  17 Kasım’da saat 03:00’te gerçekleşen bu olay, yatırımcılar tarafından dikkatle beklenirken, APE token o sırada $1.47 seviyesinde işlem görüyordu. ApeCoin token kilidini açma etkinliği, haftanın en önemli olaylarından biri olarak öne çıkarak kripto para piyasasında büyük bir yankı uyandırdı. Yatırımcılar, bu gelişmeyi dikkate alarak stratejilerini güncelleyebilir ve piyasadaki yeni gelişmelere hazırlıklı olabilirler.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz