Devamı
  You have not selected any currencies to display

  ETH COİN TEKNİK ANALİZ

  Published on:

  Yükselen trendle “ETH” fiyatı artmaya devam ediyor. Alt bölgede likitide alan fiyatın hedefi adil fiyat boşluğudur (FVG). Haftasonu olması sebebiyle manipülatif fiyat hareketleri görmemiz olası. Yükseliş yönlü alınan işlemlerin stop seviyelerinin yakın tutulması önem arz ediyor.

  Fiyatın direnç bölgeleri 1993$, 2020$ ve 2093$. Fiyatın destek bölgeleri 1930$, 1904$ ve 1982$

  ETH COİN TEMEL ANALİZ

  On-chain takip platformu olan Lookonchain, bugün yaptığı bir X postunda, HashKey’e bağlı bir cüzdanın son birkaç günde 97.7 milyon dolar değerinde Ethereum (ETH) boşalttığını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre, cüzdan, son 10 günde toplamda 50,115 ETH’yi borsalara yatırdı.

  On-chain veriler, cüzdanın bu token’ları Binance ve OKX’e gönderdiğini gösteriyor. Bu yatırımların ardından balina, 89.6 milyon Tether (USDT) ve 12.95 milyon USD Coin (USDC) çekti. Ortalama satış fiyatının yaklaşık 2,047 dolar olduğu belirtiliyor, bu veri Lookonchain tarafından paylaşılmıştır. HashKey’e bağlı bir cüzdanın son 10 günde 50,115 ETH (97.7M dolar) boşalttığına dair bu bilgiler, kripto para piyasası üzerinde önemli bir etkiye sahip olabilir.

  Özellikle, bu tür büyük çaplı işlemler genellikle piyasada dalgalanmalara neden olabilir ve yatırımcılar arasında tedirginlik yaratabilir. Bu durumda, kripto para piyasasının geleceği ve diğer yatırımcılar üzerindeki potansiyel etkileri üzerine dikkatlice düşünmek önemlidir.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz