Devamı
  You have not selected any currencies to display

  ASTR COİN TEKNİK ANALİZ

  Published on:

  1 saatlik düşen yapı sonrasında fiyatta yukarı yönlü kırılım gerçekleşti. Alt alanda vereceği tepkiyle birlikte üst bölgelerde bulunan likitide bölgelerine kadar yükseliş bekleniyor. Destek bölgelerinin kırılmasıyla birlikte geri dönüşlerde düşüş yönlü işlemler için uygun yapıların oluşumunu gözlemlemek gerekiyor

  Fiyatın direnç bölgeleri 0.06900$, 0.07050$ ve 0.07480. Fiyatın destek bölgeleri 0.06140$ ve 0.05850$

  ASTR COİN TEMEL ANALİZ

  Blockchain ve yapay zeka endüstrilerinin 2030 yılına kadar 10 Trilyon dolarlık bir değere ulaşması bekleniyor, bu da hızlı bir büyümeyi gösteriyor. AstraAI (ASTR), bu çığır açan teknolojilerin kesişiminde konumlanmış ve bu değere önemli katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

  Kripto para, blockchain ve yapay zeka alanlarındaki sinerjileri kullanarak bunu başarmayı hedefliyor. AstraAI, bu sektörler tarafından sunulan bazı önemli fırsatları değerlendirerek bu üstel genişlemede öncü olmayı amaçlıyor. AstraAI, proje analizi alanında bir oyun değiştirici olmak için yapay zeka ve blockchain teknolojilerini birleştirmeyi amaçlıyor. Yapay zeka yetenekleri, bir projenin web sitesini, beyaz kağıdını, yol haritasını ve akıllı kontratlarını etkili bir şekilde analiz ederek potansiyelini kapsamlı bir şekilde özetliyor.

  Bu süreç, bir yatırımcının manuel olarak yapması için önemli bir zaman alırken, AstraAI’nin ‘$ASTRA’ platformu tarafından çok kısa bir sürede gerçekleştiriliyor.

  AstraAI, projelere sadece exposure (maruz kalma) sunmuyor. Aynı zamanda potansiyel yatırımcıların geniş bir ağ tarafından anlaşılma fırsatı sunuyor. Yapay zeka, karmaşık proje detaylarını basitleştirerek seçici kripto meraklıları arasında anlaşılabilirliği sağlıyor.

  AstraAI, yatırımcılar ve tacirlere, umut vadeden projeler ve derinlemesine tokenomics hakkında içgörüler sunarak kıymetli bir kaynak haline geliyor.

  AstraAI Beta Testleri Yakında

  Yakın gelecekte AstraAI, yenilikçi özelliklerini ilk elden deneyimleme olanağı sunacak olan beta testlerini başlatacak. Bu, AstraAI’nin dünya çapındaki milyonlarca kullanıcıya ulaşmasını sağlayacak çeşitli sosyal platform entegrasyonları ile hemen takip edilecek. Platformun kapsamı ve zekası, üstel bir şekilde büyümeye hazırlanıyor. AstraAI, projeleri yüksek potansiyelli tanımlamakla kalmayıp, aynı zamanda yaratıcıların görünürlüğünü artırmalarına yardımcı olabilecek bir nimet olabilir. Detaylı bilgileri Astra’nın yapay zekasına besleyerek, yaratıcılar projelerinin doğru bir şekilde temsil edileceğini ve anlaşılacağını bekleyebilirler.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz