Devamı
  You have not selected any currencies to display

  SAND COİN TEKNİK ANALİZ

  Published on:

  Düşen trendle birlikte fiyatın aşağı yönlü hareketi devam ediyor. Alt alanda bulunan likitide bölgesi fiyatın iletilmek istenen ilk destek seviyesi. Fiyatın artık trend içerisinde sıkıştığı gözlemlenirken, sert hareketler olabileceği sebebiyle yakın stoplu işlemler almak gerekiyor.

  Fiyatın direnç seviyesi 0.42$, 0.4530$ ve 0.47$. Fiyatın destek bölgesi 0.3808$ ve 0.3170$

  SAND COİN TEMEL ANALİZ

  Ubisoft, dünyanın önde gelen video oyunu yayıncılarından biri olarak bilinen ve blockchain dünyasında aktif bir rol oynayan Assassin’s Creed yapımcısı, şimdi de metaverse oyunu The Sandbox için yeni bir set NFT avatarını piyasaya sürerek etkileşim alanını daha da genişletiyor. Ubisoft’un Netflix animasyon dizisi “Captain Laserhawk: A Blood Dragon Remix” temelli koleksiyonuyla, Rayman ve Beyond Good & Evil oyunundan karakterler The Sandbox’a katılıyor. Yetişkinlere yönelik olan bu dizi, Ubisoft’un tarihinden karakterleri ve markaları bir araya getiriyor; bu nedenle avatar koleksiyonu da aynı çeşitlilikte olacak.

  Toplamda 1,866 benzersiz oyuncu avatarı, Ethereum ölçekleme ağı olan Polygon üzerinden NFT’ler aracılığıyla piyasaya sürülecek. Koleksiyon, klasik Ubisoft aksiyon kahramanı Rayman’ın yanı sıra Beyond Good & Evil oyununun kült klasik karakterleri Jade ve Pey’j’in tasarımlarını içeriyor. Avatarların çoğu, şovun kendisine benzer bir gelecekçi, cyberpunk tarzına sahip.

  Avatarların The Sandbox ve Ubisoft tarafından ne kadar ücretlendirileceği henüz bilinmiyor, ancak avatarların üretimi 29 Kasım’da planlanıyor.

  Daha önce, Ubisoft, Şubat ayında kendi Rabbids serisine dayalı Sandbox avatarlarını piyasaya sürmüş ve bunları her biri 100 SAND karşılığında satışa sunmuştu. Bu, şu anda sadece 42 dolar değerinde olsa da, Şubat ayında 78 dolar değerindeydi.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz