Devamı
  You have not selected any currencies to display

  RNDR COİN TEKNİK ANALİZ

  Published on:

  Düşen yapısına devam eden fiyat güçlü direnç bölgesinde. Eski bölgelerin likitidesini alarak düşüş yönlü onay verdikten sonra fiyatın hedefi 3.18$ bölgesidir. Direnç üstünde 2 saatlik mum kapatırsa fiyat alan destek olarak çalışır ve 3.74$ bölgesi hedef olur.

  Fiyatın direnç bölgesi 3.57$ ve 3.7440$. Fiyatın destek bölgesi 3.1823$, 3$ ve 2.71$

  RNDR COİN TEMEL ANALİZ

  Yearn Finance (YFI) kripto para dünyasında %43’lük bir değer kaybıyla karşı karşıya kalırken, Render (RNDR) ve InQubeta (QUBE) yapay zeka momentumundan faydalanıyor. Render (RNDR), merkezi olmayan 3D renderleme ile blok zincirini dönüştürüyor.

  Yapay zeka destekli Render Network, renderleme hizmetlerine erişimi artırırken bireylerin fikri mülkiyet haklarını koruyor. Merkezi olmayan bir GPU (Grafik İşlem Birimi) renderleme hizmeti olarak popülerlik kazanmıştır. RNDR, sanatçılara GPU düğümleri aracılığıyla küresel olarak iyi performans vaat eden renderleme kapsamını artırmalarına olanak tanır. RNDR, bu yıl %550’lik fiyat artışıyla yapay zeka momentumundan yararlanarak yükseldi. Platformun hizmet-renderleme takasını kolaylaştıran kendi token’ı olan RNDR, rendering sanatçıları tarafından düğüm operatörlerinden GPU işlem gücü satın almak için kullanılır.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz