Devamı
  You have not selected any currencies to display

  SOL COİN TEKNİK ANALİZ

  Published on:

  Fiyat yüksek zaman diliminde belirli aralıklarda destek ve dirençlerden tepki alarak hareketine devam ediyor. Belirten analizde fiyat pahalı bölgede, bu alanın yukarı yönlü manipülasyonu beklene bilir. Manipülasyon ardından fiyatın range bölgesine geri çekilmesiyle birlikte düşüş yönlü işlemler alına bilir

  Fiyatın direnç bölgesi 68$. Fiyatın destek bölgesi 51$ ve 41$

  SOL COİN TEMEL ANALİZ

  Solana’nın yükselişi, MadLads NFT koleksiyonunun başarısına bağlanabilir; bu koleksiyon, bir kez daha 24 saatlik NFT satış hacminde listenin başında yer aldı. Bu başarı, Solana’nın NFT alanındaki büyüyen hakimiyetini gösteriyor ki bu alan daha önce Ethereum tarafından domine ediliyordu. Solana’nın kurucusu Anatoly Yakovenko’nun belirttiği gibi, şu anda en üst beşte sadece bir Ethereum projesi bulunmaktadır.

  MadLads NFT koleksiyonunun başarısı, Solana blok zincirinin NFT pazarında sağlam bir konum kazanmasının bir yansımasıdır. Ethereum’un uzun süre hakim olduğu bu alanda, Solana’nın hızlı işlem yapma kapasitesi ve düşük ücretleri sayesinde önemli bir yer edinmiştir. Yakovenko’nun belirttiği gibi, Solana’nın bu başarısıyla birlikte, Ethereum’un eski hakimiyeti zayıflamış ve şu anda en önemli projeler arasında Solana’nın üstünlüğü göze çarpıyor.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz