Devamı
  You have not selected any currencies to display

  MATIC COİN TEKNİK ANALİZ

  Published on:

  Fiyat düşüş yönlü hareketine devam ediyor. Kutu fiyatın ilk direnç bölgesi, bu alanda oluşan düşük zaman diliminde tepkiyle birlikte 0.72$ hedefli short işlemler değerlendirile bilir. Kutu üstünde 4 saatlik mum kapanışı sonrası fiyatın ilk hedefi 0.96$ olacaktır

  Fiyatın direnç bölgesi 0.89$ ve 0.98$. Fiyatın destek bölgesi 0.72$ ve 0.61$

  MATIC COİN TEMEL ANALİZ

  Kripto para analisti ve trader Martinez’e göre, büyük finansal kaynaklara sahip yatırımcılar, son zamanlarda büyük miktarda MATIC token’ını ellerine geçiriyorlar. Martinez, 34.000 takipçisine sahip sosyal medya platformu X üzerinden paylaştığı bilgide, kripto balinalarının son yedi günde tam 120 milyon MATIC satın aldığını ifade ediyor.

  Martinez’in paylaşımına göre, “Polygon: Son zamanlarda MATIC balinaları alışta, geçen hafta içinde tam 120 milyon MATIC satın alarak bu alanda etkileyici bir 90 milyon dolarlık yatırım gerçekleştirdi!” şeklinde bir açıklama bulunuyor.

  Bu gelişme, kripto para piyasasındaki büyük oyuncuların Polygon’a olan güvenini ve ilgisini yansıtmaktadır. MATIC token’ının bu denli büyük bir yatırım alması, bu çözümün sektörde ne kadar önemli ve değerli olduğunu göstermektedir.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz