Devamı
  You have not selected any currencies to display

  SUSHI COİN TEKNİK ANALİZ

  Published on:

  Fiyat yükselen kanal içerisinde hareketine devam ediyor. 1.5180$ bölgesi fiyatın önemli likitide alanı. Likitide alanı alındıktan sonra fiyatın alt bölgelere doğru geri çekilmesini göre biliriz

  Fiyatın direnç bölgesi 1.42$ ve 1.52$. Fiyatın destek bölgesi 1.20$ ve 1.08$

  SUSHI COİN TEMEL ANALİZ

  2020 yılında piyasaya sürülen SushiSwap, Ethereum ağı kullanılarak oluşturulmuştur. Takma adı OxMaki ve Şef Nomi olan açık kaynaklı geliştiriciler tarafından Uniswap’a alternatif olarak sunulmuştur. Temel olarak, dijital varlık kullanıcılarına aracısız bir şekilde token takas imkanı sağlamıştır.

  Daha işlevsel hale getirmek amacıyla kurucular, benzersiz bazı özellikleri de eklemişlerdir. Protokoldeki önemli kararların alınabilmesi için yerel SUSHI token üzerinden yönetimi mümkün kılmışlardır. Kullanıcılar ayrıca likidite madenciliği gibi hizmetlere erişebilmişlerdir. Token sahipleri, protokolün önemli kararlarına katılabilmek adına SUSHI token kullanarak ayrıcalıklara sahip olmuşlardır.

  SUSHI token, takas platformunu kullanmak için gerekli olmasa da, sahiplerine staking ve yönetim hakları gibi ek ayrıcalıklar sunmaktadır. Bu token ile staking ödüllerini ve işlem ücretlerini belirleme yetkisine sahip olmuşlardır. Özellikle belirtmek gerekir ki, borsayı kullanmak için SUSHI token’a sahip olmak zorunlu değildir; ancak token, staking ve yönetim hakları gibi ek ayrıcalıklar sunmaktadır.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz