Devamı
  You have not selected any currencies to display

  OP COİN TEKNİK ANALİZ

  Published on:

  Fiyat belirtilen aralıkta hareketine devam ediyor. Bölgenin çizgileri fiyat için destek/direnç görevi görmektedir. Fiyat alt bölgenin manipülasyonunu tamamladıktan sonra üst çizgiye doğru haraketine devam ediyor. Üst bölgede oluşacak fiyat hareketi sonrasında 1.60$ hedefli işlemler alına bilir

  Fiyatın direnç bölgesi 1.87$ ve 2.06$. Fiyatın destek bölgesi 1.66$ ve 1.37$

  OP COİN TEMEL ANALİZ

  28 Kasım 2023 tarihinde, önde gelen iki merkezi olmayan finans (DeFi) platformu olan Aerodrome ve Velodrome, ön yüz sistemlerinde güvenlik ihlalleri ile karşılaştılar.

  Velodrome, Optimism (OP) ağı üzerindeki en büyük merkezi olmayan borsa (DEX) olarak bilinirken, Aerodrome ise Velodrome protokolünün bir çatallanması olup Base ağı üzerindeki başlıca DEX olarak tanınmaktadır. DefiLlama’nın en son verilerine göre Aerodrome’un toplam değeri 62.68 milyon dolar iken, Velodrome’un toplam değeri 136.76 milyon dolara ulaşmaktadır.

  Güvenlik ihlallerine yanıt olarak, Aerodrome ve Velodrome, X üzerinden kullanıcılarına tüm hizmetleriyle etkileşimi durdurmalarını güçlü bir şekilde tavsiye eden uyarılar yayınladılar. Her iki platform da ihlallerle ilgili kapsamlı soruşturmalar başlattılar. Ayrıca, Velodrome, kullanıcılarına özellikle sosyal medya biyografilerinde sağlanan web bağlantısını kullanmamaları konusunda açık bir uyarıda bulundu.

  İki platform da kullanıcılarını bilgilendirmek ve güvenlik önlemlerini artırmak amacıyla şeffaf bir yaklaşım benimsedi. Ancak, Optimism (OP) için önümüzdeki günlerde ne gibi adımlar atılacağı ve DeFi topluluğunun bu güvenlik ihlallerine nasıl tepki vereceği belirsizliğini koruyor. Bu olaylar, DeFi platformlarının güvenlik risklerine karşı daha fazla dikkat ve çözüm geliştirmeye olan ihtiyacı vurguluyor.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz