Devamı
  You have not selected any currencies to display

  SUI COİN TEKNİK ANALİZ

  Published on:

  Fiyat yükselen kanal ile hareketine devam ediyor. Şuanda kanalın alt bölgesinde olan fiyat üst bölgedeki likitideleri almak icin yükseliş hareketini sergileyecektir. Kanalın alt alana kırılımı sonrası bir alt destek bölgesine doğru hareket hızlanır

  Fiyatın direnç bölgesi 0.69$ ve 0.78$. Fiyatın destek bölgesi

  SUI COİN TEMEL ANALİZ

  Sui, Meta’nın Diem Blockchain projesinden ortaya çıkan teknoloji ekibinin oluşturduğu Layer 1 blockchain olan Sui, Sui inşaatçıları ve ekosistem projelerini desteklemek amacıyla iki önde gelen Web3 denetim firması ile uzun vadeli bir ortaklık duyurdu. Denetçiler Zellic ve OtterSec, Sui üzerinde inşa edilen ekosistem projelerinin güvenliğini değerlendirecek ve bağımsız inşaatçılara ürünlerini güçlendirmek için güçlü araçlar sağlayacak. Bu değerlendirmeler, bireysel projelerin ve bütün olarak Sui Ağı’nın güvenliği, güvenilirliği, istikrarı ve dayanıklılığını sağlamak amacıyla gerçekleştirilecek.

  Sui’nin Karayipler’deki Grand Cayman Adaları merkezli olarak duyurduğu bu ortaklık, Sui ekosistemi içindeki gelişen projelerin güvenliğini artırmak ve her bir projenin dayanıklılığını güçlendirmek üzere Zellic ve OtterSec ile birlikte çalışmayı içeriyor. Bu işbirliği, Sui Network’ün genelindeki güvenlik, sağlamlık ve kuvvetini güvence altına almayı hedefleyerek, bağımsız inşaatçılara etkili araçlar sunmayı amaçlamaktadır. Sui, bu ortaklıkla kendi ekosistem projelerini daha da güçlendirerek, güvenilir ve sürdürülebilir bir blockchain ağı oluşturmak için ileriye doğru önemli adımlar atmaktadır.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz