Devamı
  You have not selected any currencies to display

  LDO COİN TEKNİK ANALİZ

  Published on:

  Fiyat yükselen market yapısına devam ediyor. Üst alanda belirtilen bölge fiyatın önemli likitide bölgesi. Fiyat likitideyi almadan kutuya gelirse alt zaman diliminde vereceği onayla likitide bölgesi hedeflene bilir

  Fiyatın direnç bölgesi 2.58$ ve 2.81$. Fiyatın destek bölgesi 2.22$ ve 2.03$

  LDO COİN TEMEL ANALİZ

  Lido, başarısının kurbanı haline gelerek, staked ether’ın payı neredeyse üçte birine ulaştıkça eleştiriye maruz kaldı. Bu nedenle, 2023’ün En Etkili Şirketleri arasında yer alıyor. Lido’ya yapılan kullanıcı yatırımları, Aralık 2020’de başlatıldığından beri hızla arttı; tam da Ethereum’un enerji açısından açgözlü kripto madencilik sistemini terk ederek blok zinciri için daha enerji verimli bir yöntem olan “staking”e geçiş yaptığı döneme denk geldi.

  Ethereum, kullanıcılara 32 ether’ı “stake” etme yeteneği kazandırmıştı; bunu, blok zincirinde bir adrese yatırarak karşılığında düzenli bir faiz akışı elde etmek anlamına geliyordu. Ödüller, Ethereum zincirinin yeni versiyonunu “doğrulama” konusunda yardım sağlamak karşılığında geliyordu ve bu versiyon Eylül 2022’de faaliyete geçmişti.

  Ancak yüksek başlangıç maliyetleri (32 ETH, piyasanın zirvesinde 100.000 dolardı) ve teknik karmaşıklık, staking’in birçok kişi için zorlu bir teklif olmasına neden oldu. Ayrıca, bu yıl gelene kadar staked ETH çekmek mümkün değildi; bu da erken günlerde staking’in belirsiz bir süre için büyük bir ETH miktarını kilitlenmesi anlamına geliyordu.

  Lido, bir çözüm sundu. Staking, protokole herhangi bir ETH miktarını teslim etmek kadar kolay hale geldi ve bu, dünya genelinden kullanıcıların fonları ile bir araya getirilerek 32 ETH eşiğine ulaşmayı amaçladı. Lido’nun üçüncü taraf ortakları, faiz kazanmak için bir “node” kurma konusundaki tüm teknik detayları ele aldı ve bu, son kullanıcılar için süreci önemli ölçüde basitleştirdi.

  Benzer

  Yorum Bırak

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz